Цонка Даскалова-билки за отслабване

  • 43 211
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте!Имам една приятелка, която отслабна страшно много само за три месеца без да се ограничава в яденето с билките за отслабване на Цонка Даскалова.Разликата наистина е огромна!!!Тя направо се стопи!Аз също ще започна да ги пия, но преди това искам да попитам дали някоя от вас е чувала нещо за Цонка Даскалова и нейните чудотворни билки?

# 1
  • Мнения: 603
Не съм чувала. дай повече информация за тези билки, попитай твойта приятелка. Къде се продават, какви са?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 958
  Ходила съм при Цонка Даскалова преди години по друг повод. Свекърва ми също се  лекува при нея. Аз я изпратих и е доволна.
  Моят съвет е да отидеш лично при нея. За теб може да даде други билки , не като тези на приятелката ти.

   А въобще защо ще пиеш билки за отслабване? Виж какви чудни диети има, в които не се гладува и момичетата с повечко воля  постигат супер резултати!  Flutter

Успех , каквото и да решиш! Peace

# 3
  • Мнения: 15
Ами до колкото ми обясни приятелката ми адреса го има в интернет.Пишеш в google Цонка Даскалова и в първото, което излиза пише всичко.Относно билките разбрах че трябва да се отиде лично при нея за да предцени какво точно да ти даде.Цените са 16 лева без добавки и 20 и нещо лева със добавки.Тя ти дава билките и ти казва как точно да ги приготвяш.А резултата е направо поразителен!Приятелката ми каза че изобщо не се е ограничавала в храненето, даже е яла повече и  ги е пила 3 месеца по 3 пъти на ден.Не мога да ви опиша разликата!ОГРОМНА Е!!!(не приятелката ми а разликата) Grinning Grinning Grinning Wink

# 4
  • Мнения: 1 432
Aз веднага се поразрових и намрих саита.Писах и мейл даже,веднага полу4их отговор.Ще видим какво ще стане ,ще 4акам билки по пощата  Wink

# 5
  • Варна
  • Мнения: 912
И аз сега разглеждам, но не виждам при изброените болести да е писала наднормено тегло или затлъстяване  newsm78
Създала съм свои рецепти за комплексно лечение на:
Цитат
●      Онкологични болести – изключителни резултати имам при болни от първа и втора степен на заболяването. Имам добри резултати и при по-напреднал стадий на заболяването. В най-лошия случай мога силно да облекча болките на страдащия;

●      Белодробни заболявания– хроничен бронхит, астма, туберкулоза и др.

●       Гинекологични заболявания – кисти, миоми, стерилитет;

●       Високо кръвно налягане;

●       Болести на щитовидната жлеза – възли на щитовидната жлеза, кисти, базедова болест;

●       Бъбречни заболявания – глумеронефрит, пиелонефрит, камъни, кисти, възпаления;

●       Жлъчни и чернодробни болести - камъни и възпаления на жлъчката, стеатоза на черния дроб, кисти, хепатит;

●       Сърдечни болести –след прекаран инфаркт, инсулт, стенокардия, тахикардия;

●       Болести на нервната система - неврастения, хистерия, депресия. Имам случаи на значително подобряване на състояния при церебрална пареза и Синдром на Дао;

●       Гастрит, язва на стомаха и дванадесетопръстника;

●       Болести на пикочния мехур – полипи, камъни;

●       Заболявания на простатата – аденом, хламидии;

●       Диабет в начален стадий (в някои случаи успявам да спра инсулина);

●       Кожни болести - екзема, псориазис, розацея, косопад, витилиго и др.

●       Мастопатия, фиброаденом и кисти на гърдите;

●       Хемороиди;

●       Облекчавам състоянието на страдащите от артрит, шипове и остеопороза;

●       Състояние на наркотична зависимост;

 ●       Епилепсия.

  Опитайте и няма да съжалявате! Аз искам и мога да ви помогна!

# 6
  • София
  • Мнения: 53
Днес бях в аптеката й и си взех въпросните билки. На опаковката пише "Фитозан с добавки". Жената обясни, че се пият вечер след 18.00 ч. След вечеря - три пъти през половин час (например в 19.00, 19.30 и 20.00 ч). Един пакет билкова смес струва 35 лв. и е достатъчен за 2 месеца. Абсолютно забранена е употребата на алкохол в периода на приемане на отварата.

А резултата е направо поразителен!Приятелката ми каза че изобщо не се е ограничавала в храненето, даже е яла повече и  ги е пила 3 месеца по 3 пъти на ден.Не мога да ви опиша разликата!ОГРОМНА Е!!!(не приятелката ми а разликата) Grinning Grinning Grinning Wink
ViKkKkKki_92 , сподели - ако няма да те затрудни - как точно се е променила приятелката ти! Благодаря!

# 7
  • София
  • Мнения: 461
А някой за странични ефекти ще сподели ли, ако е забелязал? Че то вече всякакви шарлатани се навъдиха. Това с многото ядене на всякаква храна и рязко отслабване малко подозрително ми се вижда newsm78

# 8
  • Мнения: 177
Днес бях в аптеката й и си взех въпросните билки. На опаковката пише "Фитозан с добавки". Благодаря!
Здравей ,ти нали пиеше и сиропа и беше постигнала добър резултат,успя ли да го задържиш?Моля те пиши как са на вкус билките,Даскалова каза ли ти как действат, че се чудя кое да избера.Аз постигам мн. добри резултати с диетите на Ипо,но за съжаление много бързо връщам сваленото,а и не мога вечно да съм на такъв режим.

# 9
  • Мнения: 177
Нещо пак обърках и питането ми стана цялото като цитат за което моля да ме извиниш.

# 10
  • София
  • Мнения: 53
От седемте килограма свалени през ноември със сиропа, успях да запазя шест (аман от празници и софри напоследък  Embarassed) Продължавам с интерес да следя форума на сиропващите. Мислех пак да направя една десетдневка (останала ми е половин бутилка сироп в хладилника), но видях темата за билките и ми се прииска да опитам нещо различно. Снощи ги пих за пръв път. Колкото до вкуса... Не знам какво да кажа... В никакъв случай не е приятен, но не е и горчив или отвратителен. Обещавам да споделя резултати, но все още е твърде рано. Жената ми обясни, че ефект трябва да се появи след два месеца постоянна употреба.
Още веднъж моля авторката на темата да сподели нещо повече за промяната, настъпила при приятелката й. Благодаря предварително!

# 11
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
И аз искам да попитам за страничните ефекти- и най -вече имат ли разхлабващо действие newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 3 271
От седемте килограма свалени през ноември със сиропа, успях да запазя шест (аман от празници и софри напоследък ...

Я сподели моля те, какъв е този сироп? Пак от нея ли си го купи, от аптеката и? Тя ли ти го изписа или е универсален - отиваш и си го купуваш? Колко време го пи? По каква схема? Колко струва?
Извини ме за многото въпроси, но много ме заинтригува.

# 13
  • Мнения: 177
От седемте килограма свалени през ноември със сиропа, успях да запазя шест (аман от празници и софри напоследък ...

Я сподели моля те, какъв е този сироп?
Виж по-нагоре в темата как отслабнах 10 кг. за 10 дни.

# 14
  • София
  • Мнения: 53
http://www.madalbalbg.com/cgi-bin/s.cgi
Ето линк с подробна информация за въпросния сироп - Madal Bal.

От седемте килограма свалени през ноември със сиропа, успях да запазя шест (аман от празници и софри напоследък) ...

Я сподели моля те, какъв е този сироп?
Виж по-нагоре в темата как отслабнах 10 кг. за 10 дни.

Да, това е темата.

Общи условия

Активация на акаунт