Бременност и обезкосмяване

  • 1 244
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 292
Здравейте на всички, извинявам се предварително ако има такава тема (търсих, но не можах да намеря) и аз я повтарям.
Въпроса ми е, вие как се обезкосмявате по време на бременност? Моята кожа е станала супер чувствителна,като си правя кола маска много ме боли, а не искам да се бръсна.  Praynigдайте ми някакъв съвет или идея какво да правя . Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
С епилатор се чистех.

# 2
  • Мнения: 1 554
ползвах епилатор,но и на кола маска ходех Peace търпи се нее 4ак толкова болезнено Naughty

# 3
  • Мнения: 794
Ако ходиш на козметик,просто предупреди за да са по-внимателни ...

# 4
  • София
  • Мнения: 4 052
Аз пък, като бях бременна спряха да ми растат космите. За 9 месеца я, съм ги махала 3-4 пъти я, не. Наистина много бавно ми растяха, а не е да нямам косми...
Щом ти е толкова неприятно да се скубеш, мисля, че за няколко месеца нищо няма да ти стане, ако се бръснеш или крем депилатоар.

# 5
  • Мнения: 4 371
Щом не ти е приятно, не се измъчвай с кола.
С първата си бременност се бръснех, сега ходя на кола и не мисля да спирам, но си се чувствам добре.
Случвало ми се е да ме боли повече от обикновено на кола маска, но то не беше от чувтвителна кожа, ами аз самата бях изнервена нещо. И не бях бременна. Да не би и при теб да е нещо такова?

# 6
  • Мнения: 3 622
Аз ходех на кола и не ми пречеше  Peace
Може да пробваш с депилатоар

# 7
  • Мнения: 8 999
Основно с епилатор, а ако ми е спешно - удрям на бързо една контра с бръснача. Но наистина докато бях бременна ми никнеха много бавно и определено бяха много по-редички. От хормоните ще да е било. Мдаааа, и цици имах ....

# 8
  • Мнения: 1 322
Аз също ходех на кола маска, но доста ме болеше. Веднъж в седмия месец се случи да получа контракции от болката.

# 9
  • Мнения: 1 080
Аз с епилатор ги махам, ама пробвай с депилатоар като те боли!!!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 270
 Ходех на кола маска през цялото време. И аз на моменти си втълпявах, че много ме боли и си мислех да спирам, но според мен е внушение и е търпимо, защото всички ти повтарят че си бременна и чувствителна и т.н.....
 

# 11
  • Мнения: 8 917
Редувах както винаги - епилатор + бръснене. Peace

Общи условия

Активация на акаунт