Триизмерни пъзели

  • 1 160
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 971
Купувате ли на дечицата си триизмерни пъзели? Интересни ли са им, играят ли си с тях, изобщо какво е мнението ви за качеството им? За този вид пъзели говоря: http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=2418.

# 1
  • Мнения: 4 965
Купувала съм, но на моите деца не им допадат.
Предпочитат "стандартни" пъзели - вземам от тези на Дисни с по-големите части.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
то това е като конструктор. и е доста не екологично за разлика от обикновенните хартиени пъзели.

# 3
  • Мнения: 605
Не.
Не съм виждала "на живо" като този който си показала, но и не ми изглежда интересен.
Но пък на децата може да им е интересно. Можеш да вземеш 1 и да видиш дали ще им хареса.

ОFF: Малката /на 2г. 8м./ реди пъзели от 10-ина дни. Справя се с пъзел с 9-18 части. И за това време така надобря, че трябва да купувам нови.

# 4
  • Мнения: 98
   Купих за подарък на момче в 3 клас - кораб. Беше много труден,с много части  и той не можа да се справи сам  ,та се наложи да му помогна. Сглобявахме 2 часа. Но стана много ефектен и готин.

# 5
  • Мнения: 302
Момичетата ми получиха такива за рождения си ден и ги харесаха - единия беше замъка на пепеляшка с принц, принцеса, каляска, джуджета и т.н., другия гора с къщички и животни. Не могат да ги сглобяват сами, с таткото се бориха около един час, но вече повече от месец им стоят сглобени и си играят с тях. Но май повече им харесват обикновените пъзели - подреждат си ги, прибират ги, после пак и т.н. 

Общи условия

Активация на акаунт