Препоръка за Майчин дом - моля, хелп

  • 7 230
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 663
Мога да препоръчам с две ръце д-р Гунев.И двете си деца родих при него, следеше и бременностите ми.Изключително внимателен, страхотен специалист, а и не по-малко важното е, че и дума не може да става за комерсиализъм.
Не е привърженик на секциото по желание и не го практикува!
Д-р Дявалов също е много добър лекар, имам чудесни впечатления от него

# 31
  • Мнения: 1 044
Меденка, наистина съжалявам, че при теб така са се развили нещата.
Аз не отричам неговият професионализъм. Но съм против изнудването за пари. Жена направила спонтанен аборт туко що, в абсолютен емоционален срив и той я извика, за да й обясни, че е отрицателен резус фактор и  се налага да й се постави инжекция. Но такава инжекция никъде няма, никъде, абсолютно никъде. Само той има случайно една, последна. 200 лв. Скъпа, но без нея не може. Жената бе толкова объркана, толкова нещастна. От провинцията беше и просто я оставиха без избор. Тя плати какво да се прави. След два дни, друга жена в друга стая роди. Пак с отрицателен резус фактор. Тя обаче не се съгласи да купи от него следващата "последна" инжекция. Дуковски побесня и й очерта тъмно бъдеще. Мъжът й й донесе, за 170 лева. Каза, че не е било трудно да намери. Подобна история направи ис едно лекарство против гъбички. И изобщо използваше държавната база за лично облагодетелстване. Което не понасям. Ако ще и най-добрият гинеколог на света да е, не искам и да го чувам.

Общи условия

Активация на акаунт