Дали има опасност

  • 505
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
Здравейте момичета искам да ви попитам дали има опасност от това .аз съм в края на 8 мия месец и имам нисък хемоглобин въпроса ми е мога ли да пия сок от червено цвекло в този етап на бременността  newsm78 и няма ли опасност за бебето знам че въпроса ми е малко тъп но нали за това сме тук да си помагаме . искам да подчертая че от петия месец съм с нисък хемоглобин и единствено цвеклото ми помогна да се вдигне малко но сега в края на бременността ме е малко страх да го пия кажете има ли за какво да се страхувам или да продължа да пия сока от цвекло благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 605
Не съм чувала/чела сока от цвекло да е вреден за плода.

# 2
  • Мнения: 357
аз пих сок от цвекло по препоръка на гинеколога, защото не понасях хаповете за хемоглобин, но ми се пригади от него  Sad 8 и 9 месец изкарах на Ферофорте - има го в магазини Лечител и е на билкова основа - одобри го гинеколога ми и хемоглобина ми се дигна много  Peace

# 3
На мен акушерката ми препоръчваше да ям цвекло точно заради нисък хемоглобин, така че спокойно.

# 4
  • Мнения: 357
забравих да кажа ако пиеш цвекло - никога чисто!!! примерно едно парченце на 3-4 ябълки смесено  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 252
Не виждам никаква опастност. Аз също го пиех през цялата си бременност. Цвеклото е зеленчук като всички други.

Общи условия

Активация на акаунт