Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Ако някоя от вас може да ми препоръча добър гинеколог в района на ж.к. "Надежда" ще бъда много благодарна.
Накратко, бебето не става искам да разбера каква е причината.
Ходила съм преди доста време при д-р Командов в 8-ма п-ка но не съм много доволна.
Извинете ме ако темата не е за тук.
Цитирай

От колко време планирате дете? Засичаш ли си овулацията по някакъв начин?
Цитирай

София

Вече около 1г. и 6м. не се пазим. Веднъж ми е засичал овулацията лекар, фоликула се пукна.
Цитирай

Доста време е това. Rolling Eyes
Не ти трябва квартален гинеколог, а клиника по репродуктивно здраве.
Първо трябва да пуснете спермограма. Убеди съпруга си. Няма да е първия, нито последния, който прави това изследване. Не боли, нито е страшно! Wink
Пускам ти линк на една доста известна клиника в София:
http://www.ivf.bg/

Час за спермограма ще получите за близките дни. Запази си час и за теб, ще те запишат за след месец, два.
Междувременно си купи тестове за овулация, за да планирате по-точно половите актове.
Успех!  Peace
Цитирай

София

Много благодаря, ще потърся специалист. Дано чудото да се случи, желая го на всички чакащи!
Цитирай
Много благодаря, ще потърся специалист. Дано чудото да се случи, желая го на всички чакащи!
Интересув ме, дали някой знае нещо за д-р Янакиева от С-я, Мария Луиза 92? Моля Ви за мнение!!!
Цитирай

София

Здравейте,

Относно въпроса за гинеколог в надежда... Няма смисъл да го търсиш там, аз специално не съм доволна, нито в 24 п-ка нито в 8-а .... Аз за това ходя само в Шейново, но ако искаш пробвай в 30 п-ка в обеля , но не съм чула нищо за тях.....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.