Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 ян. 2008, 15:25 ч.

ясла в Русе

• 471
  • 5
  •   1
Отговори
  • Ruse
Мами, моля препоръчайте ми ясла в Русе, някъде в централната част. Всъщност това е доста разтегливо понятие като регион но яслата в която се опитахме да запишем дъщеря ми януари е със запълнен капацитет  (ние сме на 6 месеца) Cry. Не знам една или друга ясла дали е по добра дори не знам какви са им изискванията за постъпването но се оказа много трудно да си дадеш детето на ясла а аз ще трябва да се върна на работа след лятото. Ще съм ви благодарна ако си кажете мнението и  дадете някой съвет. Hug

# 1
  • На шестото небе
влез в по градове и питай мамите от Русе,аз нямам оше никакво инфо за това,още ни е рано

# 2
  • Русе
В повечето ясли искат детенцето да е проходило, а вие както разбирам сте още новородени:)
Не е особено подходящо да го дадеш на ясла  толкова малко,мислила ли си за друг вариант? С гледачка е по-удачно,ако може да си го позволите. Сина ми я ходил в яслата в Здравец и не останах доволна,спрях го след месец.

# 3
  • На шестото небе
Толкова ли е лошо в яслата в Здравеца,азам мислех да я запиша малката

# 4
Защо не си помислиш за някакъв друг вариант - детегледачка или някоя баба да гледа детенцето, поне докато стане на година и половина или две?
Иначе за ясла се подават документи в началото на календарната година и най-вероятно вече местата в повечето ясли са запълнени! Ако толкова държиш все пак детенцето да ходи на ясла през тази година, търси връзки!

# 5
  • Русе
Nel,педагожката ми е приятелка.Тя ме посъветва да го спра. Каза ми ,че като има деца,никога няма да ги пусне на ясла. Помисли за друг вариант.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт