Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

Варна

Здравейте !
Изкипя млякото върху керамичния плот и гледката е потресаваща Crying or Very sad
Медикс за керамични плотове не помага.Моля ако някой друг е имал същия проблем, да ми даде съвет за по-добър препарат.
Благодаря !
Цитирай

Galaxy 13197853088

накисваш с препарата и изстъргваш със шпатулката.
Цитирай

София

Lex - обезмаслител...

Напръскваш обилно, изчакваш 15 минути (да се разкисне) и след това деликатно триеш със гъбка  Wink
Цитирай

София

Преди няколко дни и на мен ми изкипя млякото. Накиснах го с най - обикновено веро и изтърках леко с гъбата, всичко се изчисти.
Ако имам много упорити петна ги чистя с обезмаслител Меглио.
Цитирай

София

Аз ползвам  Cif. Натъркваш плота и го оставяш за половин час. След това почистваш с гъбата. При мен действа безотказно. Даже шпатула не използвам.
Цитирай

Варна

Вземи си препарата на Dr. Beckmann за керамични плотове, нанеси, остави малко и със стъргалката...
Много съм доволна от него. Peace

Иначе и с обезмаслител сигурно ще стане.
Цитирай

Аз ползвам  Cif. Натъркваш плота и го оставяш за половин час. След това почистваш с гъбата. При мен действа безотказно. Даже шпатула не използвам.
И аз така. Не съм имала проблеми, просто мажа с  Cif. Пробвай.
Цитирай

Варна

Благодаря Ви на всички Very Happy
Аз съм имала шпатула, която си мислех, че е за фурната и с нейна помощ изтъргах млякото.
Сега поне знам и други хубави препарати за керамични плотове.
Цитирай

На мен ми се случи две - три пъти и с Медикса го маханах!!!
Цитирай

Трябвало е още, докато е топъл котлона, да го полееш с вода и да оставиш да изстине. После се изстъргва много лесно, а с Медикс-а ще блесне.
Цитирай

София

С Циф и мека гъба. Търкаш, докато се изчисти и друг път внимаваш много с млякото.
Цитирай

София

Чистя плота с препарат и шпатула.Никакви петна няма,всичко успява да се изисти.
Цитирай

В сигурни ръце

Трябвало е още, докато е топъл котлона, да го полееш с вода и да оставиш да изстине. После се изстъргва много лесно, а с Медикс-а ще блесне.
Това не е ли противопоказно за керамични котлони?Ти самата пробвала ли си ? Shocked
Цитирай

Това не е ли противопоказно за керамични котлони?Ти самата пробвала ли си ? Shocked

Не съм чувала да е противопоказано.  newsm78
Пробвала съм - веднъж.
Цитирай

софия

Не чистете керамичните плотове с препарати които съдържат абразивни частици, като Циф и др. подобни, нито пък с гъба, защото с течение на времето керамичните котлони ще се надерат с много финни драскотини и ще изглеждат матови. Тези котлони се почистват винаги студени като се намазват с препарат(избора е голям) за керамични плотове и след това само с шпатула която я има към всеки комплект. Така след години ще имате перфектно изглеждащи котлони.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора