Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора
 :2gunfire
ох много съм притеснена за6тото не знам какжо става.полу4их някакво стренно бяло те4ение то е като на парцали като кисело мляко със сигорнност е гъби4нна инфекция но не знам от каде слет като правихме секс със мъжът ми тогава го полу4их няма сърбежи незнам какво става.та ние сме женени едва от 3г. възможно ли е наи ло6ото което аз си мисля ИЗНЕВЯРА.много ви моля даиите савет.сас сигорност отивам на лекар но до утре сърцето 6те ми пръсне.
Цитирай

Гъбичната инфекция не е задължително да се пипне по полов път, така че не се вкарвай във филми.
Цитирай

Варна

Успокой се. Не е изневяра.  Very Happy
Цитирай

Спокойно гъбичките могат от много неща да се появят. А след половия акт да са се поразмножили, щото им е било хубаво и влажно Wink
Цитирай

София

Уфффффффффффффф...
Цитирай

Да си пила скоро някакви лекарства ,да си била настинала...................,бялото течение не е непременно свързано с гъбична инфекция.Може да имаш някакво възпаление на половите органи.
Посети гинеколог и не гадай Laughing
А , асоцияцията с изневярата направо ме уби Rolling Eyes
Цитирай

Горно нанадолнище

Възможно е да си го получила това течение , ако си пила скоро антибиотик , така че  не се притеснявай  Peace
Цитирай
да обаче не съм приемала скоро никакъв антибиотик
Цитирай

близо до Витоша

Гъбичната инфекция не е задължително да се пипне по полов път, така че не се вкарвай във филми.

Wink
Цитирай

София

да обаче не съм приемала скоро никакъв антибиотик

Аз антибиотик не съм пила от близо 10 години, но гъбични инфекции имам много често. Такива инфекции се получават от много неща - може да се получат дори от най-обникновен тоалетен сапун. Така, че недей да си измисляш глупости, а най-добре отиди на лекар и го помоли да ти обясни от какво се получават гъбични инфекции.
Цитирай

Спокойно гъбичките могат от много неща да се появят.
Именно!
Предразполагащи фактори за развитието на гъбично възпаление са: бременност, употреба на широкоспектърни антибиотици, кортикостероиди, имуносупресори, цитостатици, тежки изтощаващи заболявания; хипо- и авитаминози, болести на обмяната (диабет и др.), ползване на бельо от синтетични материали.
А сега се успокой,наспи се хубаво и утре на доктор!  bouquet
Цитирай

София

преди години и аз имах гъбична инфекция и мъжа ми също получи някакви гадости и като отиде на лекар, патката му казала, че това се предава по полов път и ако не е той неверника, сигурно съм аз. Голям скандал имахме. Да добавя и стреса, като една от предпоставките, наднормено тегло
Цитирай

Има много детски смях.

Темата май е за клуб "ДРАМА".
Тук се нарича ДиС  Peace
Цитирай

а,защо всичке сте толкова сигурни ,че е гъбична инфекция Rolling Eyes
Засилено бяло течение не е непременно предизвикано от гъбички.
На авторката и трябва освен гинеколог и психиатър Tired
Цитирай

преди години и аз имах гъбична инфекция и мъжа ми също получи някакви гадости и като отиде на лекар, патката му казала, че това се предава по полов път и ако не е той неверника, сигурно съм аз. Голям скандал имахме. Да добавя и стреса, като една от предпоставките, наднормено тегло
Мен колко пъти различни гинеколози са ме убеждавали, че един от двама ни кръшка... ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора