Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 67 отговора

Анкета

По колко часа обикновенно работите на седмица

Въведи твоя глас

Ако приемем че стандарта за работна седмица в България е работната седмица на държавната администрация която е 5х8 = 40 ч. седмично, то по колко часа работите вие. Ако работите повече от 40 ч. на седмица, допълнителните часове смятат ли се за извън работно време и заплащат ли се допълнително от работодателите.
Цитирай

София

Между 40 и 50, в зависимост от натовареността в конкретния момент. Не ми се плаща допълнително, но имам 12 дни допълнителен платен годишен отпуск заради извънредната натовареност.
Цитирай

София

официалната ми работна седмица е 40 часа
всеки час отгоре ми го заплащат като overtime- с 50% повече
мисля, че така е редно
Цитирай

София / Пловдив

Има дни, в кито работя повече от 8 часа, но има и други, когато приключвам по - бързо /но определено те са рядкост/. Пресметнах горе - долу и гласувах с опцията "45". Не мен лично не ми заплащат допълнителните часове работа.
Веднъж месечно давам и съботно - неделни дежурства. За тях не ми плащат, но взимам като компенсации делнични дни.
Цитирай

Точно 40 часа. Няма овъртайм. Ако един ден остана повече, на друг си тръгвам по-рано. И обратното.
Цитирай

Някъде там, ела и провери...

Аз работя на смени като един път ми се пада да работя 3 дни в седмица и един път 4 дни в седмица на ден по 12 часа, което горе -долу идва около 45 часа,но съм доволна,защото съм на смени и имам повечко свободно време и не ги усещам.  Very Happy Иначе съм доволна от заплащането, което е съобразено с работното ми време, но досега не ми се е налагало да работя повече от уговореното.... Whistling
Цитирай

Семейна фирма -и докато спя работя.
Цитирай

Точно 40 часа. Няма овъртайм. Ако един ден остана повече, на друг си тръгвам по-рано. И обратното.
Ти си на държавна работа - признай си Smile
Цитирай

Официално - 8ч. дневно, 40 ч. седмично. При повече работа, оставам до по-късно, а понякога и в събота. Извънредните часове ми се компенсират с допълнителен отпуск от 12 дни. Друг е въпросът, че не ми се удава възможност да го ползвам пълноценно. Тази година започвам с натрупани 20 дни от неизползван отпуск, които най-вероятно не само няма да мога да изразходвам, но и ще се увеличат, с оглед на предстоящото внушително нарастване на обема на работата през 2008 г.
Цитирай

Ти си на държавна работа - признай си Smile
Не, частна е фирмата. Обаче не знам дали е българска или чужда, ако това има значение newsm78 Не мога да се ориентирам въобще в капиталите и Laughing
Цитирай

Германия

Доста над 40 часа, но работя за себе си. Освен това т.нар. работно време си организирам както намеря за добре и не мога да кажа, че ми е особено стресирано  Mr. Green
Цитирай

София

Малко над 40, никога -под. Ако се наложи оставане след раб.време-отивам по-късно.
Ако не съм си взела полагащите се почивки-пак.
Работа на официални празници-двойна надница.
Цитирай

София / Пловдив

...Работа на официални празници-двойна надница.

Ааа, да, така е и при мен, но забравих да го напиша.
Цитирай

Аз работя под 35 часа седмично  Thinking
Цитирай

Самоков

Работя около 50 часа на седмица, случвало се е и по повече. Обаче всеки час ми се заплаща като извънреден труд. По едно време си мислех, че като все съм на работа, няма да има кога да ги изхарча тези пари.  35 hahaha
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 67 отговора