Компютъра ми се самоизключва-помогнете

  • 8 354
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Моят започва да се изключва ,когато го включа и даже не работя на него. Спира като го оставя малко да работи на батерия. newsm78
Твоят проблем най вероятно е свързан с охлаждането пак - сервиз.


Не разчитайте ей така от разстояние някой да ви решава проблемите, колкото един доктор може да ви прегледа и да ви напише диагноза по телефона, толкова и ние разбирачите-полските свирачи (по форумите) можем да ви помогнем по интернет. Трябва да се види.

# 16
На мен ми се е случвало също.Оказа се,че от мрасотия ми се е затлачил вентилатора на процсера и е спрял да работи.Поради тази причина процесора прегрява и се самоизключва(имат такава защита).Случайно се светнах,че е от това,като пипнах капака на компа и той беше много нагрят.Решението е просто(поне при мен беше така),разглобих вентилаторчето,почистих го и го смазах.Заработи веднага,охлади процесора ми и проблема изчезна!Това беше при мен,казвам го от опит!

# 17
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Ако давате съвети не само за лаптопи да попитам и аз  Embarassed
Моят е стационарен,преди време запо4на да блокира.Преинсталирах уиндоуса 15 пъти,но проблема продължи.Сега работи,но мотърборда не е инсталиран,нито плаката за звук,нито графи4ната.....Дали борда е за смяна или е нещо друго  newsm78 Направих му и основно по4истване...

# 18
  • Мнения: 4 111
Стационарният ни компютър в България така се самоизключваше, сменихме дъното и се оправи.

# 19
  • Мнения: 147
Оправих го проклетника.....Преинсталирах, изчистих го с прахосмукачката,стегнах вентилатора на процесора, смених захранването и сега е слънце Grinning
И досега подозирам,че смахнатото захранване ми въртеше номерата. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1
Оправих го проклетника.....Преинсталирах, изчистих го с прахосмукачката,стегнах вентилатора на процесора, смених захранването и сега е слънце Grinning
И досега подозирам,че смахнатото захранване ми въртеше номерата. Mr. Green

радвам се че стигна до този извод, не случайно си загубих 3ч в писане преди месеци тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241731.0

Общи условия

Активация на акаунт