Дюканки безбройни – красиви и стройни - 69 тема

  • 22 821
  • 715
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 314
Добро утро и от мен!
Личи си, че Ивето и на градина, разписвам се рано!
Благодаря за кафенцата на Катя73, Нели и Жедира! Hug
Аз пък черпя с палачинки и айранче за закуска!


Днес правя 5 месеца с Дюкан!
За малко щеше да има и друга причина да почерпя, ама хайде- и утре е ден!

Добре дошли на новичките Елфа, Rachonka, pepi_pepi! Hug
Sunset, teia top, neli iv, talis, Зайка -  браво за намаленията! Peace
Криси 1975, Galia- резултатите са ви много добри до момента! Peace

# 46
  • Мнения: 615
Здравейте милички  Hug
Вещи   bouquet за новата тема. Благодаря за отделеното време.
Аз бързам да се похваля с постижението -1 килограм. Та вече могя да обявя триумфално 59 килограма и -8 кг в миналото Grinning Петица на кантара не съм виждала от 5 клас може би. Да живее кантарчо Joy Joy
Добре дошли на новичките.
Честито на свалилите и успех по нататък.
spasdidi според мен темпото ти е отлично.
А сега отивам да дочета изпуснатото от вчера, ноооо преди това да си поправя линийката. Охх как се радвам. Joy
Цветии мерси за палачинките. Аз вчера ги сънувах как ги унищожавам с една купичка сладко от горски ягоди. hahaha

# 47
  • Мнения: 853
Цвети честити 5 месеца и постигнати резултати  bouquetПалчинките ти са страшни,направо ми потекоха лигите по бюрото Mr. Green
мбм-Мария честито и на теб -1кг  bouquet

# 48
  • Варна
  • Мнения: 618
Ох, момичета, помагайте. Днес съм 5 ден ударен, а днес кантара показа +500гр.  Rolling Eyes Явно нещо не правя както хората. Чувствам се адски подута,чак пръстените на ръцете ми стискат. Пия доста вода-пове4е от 2 литра, но може би яденето не го оправям както трябва. Затова ще дам в4ерашното си меню ако забележите грешка да ми кажете.
Сутринта - половин кис. мляко Верея 0,1, на обяд омлет от три яйца и сирене маджаров,с малко сол и черен пипер върху него, ве4ерта - пъстърва на тиган, без олио, с лимон изцеден върху нея, средно голяма беше и половин лаврак , приготвен по същия начин. И един чай Инхуа, за да ми помогне за ходенето до WC. И две кафета с подсладител.
Ако някъде бъркам, моля кажете.

# 49
  • Мнения: 567
Цвети, честити 5 месеца! Браво за усърдието! Скоро да настъпиш целта и върху кантарЯ да видиш 58! Ами те почти се виждат! Мноооооого си близо!   bouquet
mbm-Maria, благодаря за окуражаването! Друго си е някой като ти каже! Сега се чувствам по-сигурна!   bouquet

# 50
  • Мнения: 745
Добро утро и от мен, БЛАГОДАРЯ на всички, които забелязаха моят 30-ти рожден ден  вчера Hug.Ето една снимка от вчерашния ден Rolling Eyes
http://images23.snimka.bg/005018645.jpg
Аз снощи имах лека гала вечеря и за това днес съм само на протеини Laughing

# 51
  • Мнения: 397
Вчера се хвалих, а днес да се оплача.
Снощи направих бяла риба в плик с всичките му рибешки подправки. Стана страхотна. Да, ама аз хапнах точно една хапка, оставих я пред половинката и притичах до хладилника за кутийка котаж. Не обичам месо.  Sad Ще трябва да се опитам да намаля котажа и да си наложа месо на всеки обяд и всяка вечеря.
Другата ми болка е прясното мляко. Беше ми много трудно, но го спрях, освен, ако не е в десерт. Преди изпивах минимум литър на ден и сега много ми липсва. Не съм фен на киселото, затова с триците сутрин изяждам едно и с него приключвам с млякото за деня.
А това, което ми е най-трудно (може би затова налитам на котаж) е, че вечер няма какво да си премятам от ръцете към устата. Преди режима, това бяха тиквените семки, разни ядки, бисквитки, солетки, шоколадчета - ей такива дребосъци. И не мога да им намеря заместител при Протал.
Оплаках се. Мрън.

# 52
  • Мнения: 1 353
Ох, момичета, помагайте. Днес съм 5 ден ударен, а днес кантара показа +500гр.  Rolling Eyes Явно нещо не правя както хората. Чувствам се адски подута,чак пръстените на ръцете ми стискат. Пия доста вода-пове4е от 2 литра, но може би яденето не го оправям както трябва. Затова ще дам в4ерашното си меню ако забележите грешка да ми кажете.
Сутринта - половин кис. мляко Верея 0,1, на обяд омлет от три яйца и сирене маджаров,с малко сол и черен пипер върху него, ве4ерта - пъстърва на тиган, без олио, с лимон изцеден върху нея, средно голяма беше и половин лаврак , приготвен по същия начин. И един чай Инхуа, за да ми помогне за ходенето до WC. И две кафета с подсладител.
Ако някъде бъркам, моля кажете.

Мисля че са ти малко храненията. Добави по още едно в 10 и16 и виж че ще се променят нещата.

# 53
  • Мнения: 853
Dido4ka,храненията ти трябва да са минимум 4-5 ,а пиеш ли достаъчно вода newsm78
Редакция извинявай за водата съм пропуснала не е малко Peace

# 54
  • Варна
  • Мнения: 618
Благодаря ти, Нели. Аз си помислих да не би млечните да са ми много.
 А това с подуването много гадно-уж се наливам с вода, пък съм задържала. Явно и солта трябва да намаля до минимум.
П.С - Деси пия към 2 литра всеки ден, дали да не увелича водата  newsm78

# 55
  • София
  • Мнения: 3 090
Добро утро,  момичета! И честита нова тема, в нея да се приближим още повече до заветната цел от 1 тон изхвърлена мас!
Пък таз Зла Вещица   afwitch afwitch afwitch много зла наистина - чака ни да изпозаспим и пуска новата тема . Неуморна, няма спиране! Вещи   mrstraetz Мерси за труда, който полагаш неспирно, за да върви нашата тема по мед и масло (май по-удачно е да върви като по яйца и месо  Joy)   bouquet  bouquet  bouquet
Честити 5 месеца на Цвети!   newsm51Палачинките са супер, сега ще си направя и моята тричава и ще ти кажа наздраве с айрянчето за юбилея!  newsm51
Дидочка, щом се чустваш подута, това е вода! Не се притеснявай, ще я изкараш. Не знам какво солено си яла, за да я задържиш, може и МЦ да наближава newsm78 Прави ми впечатление, че нямаш междинни закуски и хапваш сирене в ударния. 2 л. вода на ден са ти достатъчни.
Сега ще си направя палачинката  newsm22 и сядам с нея да чета и пиша.

# 56
  • Мнения: 2 922
Добро утро! От днес пак имам 5 ПЗ дни и замислям едни салати, покрай месото!  Party Ще ходя на пазар след малко.




# 57
  • Мнения: 3 971
Добро утро на всички Hug
Лек и отслабващ ден ви желая Hug

# 58
  • Мнения: 203
Айде и аз да се запиша.
Редовно ви чета,но не толкова редовно пиша.Майче излиза че във всяка нова тема се разписвам по 1 или 2 пъти.
Снощи за 1 път от както съм на режима сънувах торта.Хапнах 1 хапка и се спрях защото се сетих че съм на диета.Даже не можах да си изям тортата.Такива мити работи.
В момента съм 76.4,което значи че отначалото съм -4.6 кг.
Мисля,че не е зле.
Лек ден на всички  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 3 789
Запис в новата темичка! Peace

Добро утро от една сънливка! Flutter

Момичета, вчера си купих от прясното мляко на Герма 0,1%...ми по-гадно прясно мляко не бях пила Sick Сутринта кафето ми имаше отвратителен привкус..... #2gunfire  С Фитнес 0,1% си е друга работа ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт