Моля споделете мнение за д-р Мустаков

  • 1 178
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 499
Здравейте

Моля споделете  мнение за д-р Мустаков 
При кой сте били - бащата или сина и  кой е по - добър

Препоръчайте ми добър алерголог  - става въпрос за алергия към лекарства

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 09:22 от carlinka05

# 1
  • Мнения: 967
Преди година бяхме при Мустаков син. Лечението, което ни предписа ни помогна, но това което не ми хареса е, че не обяснява почти нищо и доста претупва прегледите. Наши приятели наскоро си водиха детето при него и споделят също, че нищо не им е обяснил и доста е претупал прегледа.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 552
Мустаков-баща е покойник!

За Мустаков-син се знае, че повече лежи на лаврите на баща си и не е толкова добър алерголог.  Peace

Препоръчвам ти д-р Албена Ангелова в 29-та поликлиника.

# 3
  • Мнения: 247
Преди година бяхме при Мустаков син. Лечението, което ни предписа ни помогна, но това което не ми хареса е, че не обяснява почти нищо и доста претупва прегледите. Наши приятели наскоро си водиха детето при него и споделят също, че нищо не им е обяснил и доста е претупал прегледа.

Точно това мисля и аз

# 4
  • Мнения: 1 372
Мустаков баща е покойник! Преди години бяхме водили братовчедка ми при него и терапията беше сполучлива и ефективна!
Моя близка приятелка води сина си преди около година при Мустаков син и също беше доволна!

# 5
  • София
  • Мнения: 672
Ходила съм и при д-р Мустаков и при доц. Маринова (тя е по скоро гастроентеролог и детски алерголог), но не съм много доволна и от двамата. Може проблема да е в мен, но на двете места ни казаха, че е АБКМ(алергия към белтъка на млякото) без нито едно изследване или по-задълбочено разпитване за състоянието на детето. Да не говорим, че ме караха да му давам сокчета от грозде, вишни и ябълка още от 3я месец (при все, че всички го отричат особенно при алергични деца) и ме посъветваха да го захранвам от 5я месец със зеленчуково пюре(какво обаче да избягвам и какво да давам newsm78)..
Та мнението ми е, че не се вниква в проблема, претупват се пациентите и нищо не се обяснява. За съжаление не мога да ти препоръчам друг-и аз си търся  Thinking
Ще следя и аз темата!

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ходила съм при баща Мустаков /лека му пръст/ бях много доволна, знам че добра е и проф. Жени Милева работеше преди години със Мустаков баща.

Общи условия

Активация на акаунт