Баница с вариация "TheNMaster"

  • 4 260
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 620
Докладвам за баницата- наистина стана разкошна, много пухкава от въпросната заливка. Дойдоха ни неочаквани гости и излапаха всичко, не остана за една снимка  ooooh! Но пък хората много я харесаха, дори ме питаха за рецептата  Sunglasses

п.п. и с бира много върви, не само с айран  Whistling

# 16
  • Мнения: 5 001
Докладвам за баницата- наистина стана разкошна, много пухкава от въпросната заливка. Дойдоха ни неочаквани гости и излапаха всичко, не остана за една снимка  ooooh! Но пък хората много я харесаха, дори ме питаха за рецептата  Sunglasses

п.п. и с бира много върви, не само с айран  Whistling
Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Смеха беше за бирата....  hahaha  hahaha  hahaha
Много се радвам,че ви е харесла,ама и ти добре си се справила   chef . Браво!      bouquet

# 17
  • Мнения: 22 867
TheNMaster, е сега направих баницата, метнах я във фурната на 200градуса. Чакам да се запече и да е сложа заливката  Mr. Green Ааа и картофите изстисках добре, знам си урока от картофените кюфтета    Flutter

TheNMaster, вгледах се в поста на Камамбер - трябва ли да се изстискват картофите? Пишеш, че без заливката баницата е суха, може би не е нужно да се изтискват настърганите картофи newsm78.Я уточни, че нещо и на мен ми се прияде такава баничка, да не взема да я разсипя.................. Embarassed

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 620
labrex, Изстискай ги да не стане баницата вътре глетава. После като сложиш заливката непосредствено преди да е готова, тя си става пухкава и сочна.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 816
Страхотна рецепта, мъжът ми ще се зарадва много! Задължително ще я направя.  bouquet

# 20
  • Мнения: 22 867
labrex, Изстискай ги да не стане баницата вътре глетава. После като сложиш заливката непосредствено преди да е готова, тя си става пухкава и сочна.

Благодаря!   bouquet

# 21
  • Мнения: 7 416
   #Crazy И на мен ми се дояде тази баница!К'ви лиги точа в момента...... Crazy

# 22
  • Мнения: 2 774
Уф заинтригувахте ме с тази баница,май ще трябва да запретна ръкави и да я направя.По принцип не си падам по баниците с кайма,риба или с  праз или  зеле,харесвам баници със сирене само.....,но тази ще я пробвам при първа възможност.Мерси   bouquet

# 23
  • Мнения: 5 001
Aз като я правих баницата не изстисквах картофите.Не ми е станала глетава,но ако искате да се застраховате - изстискайте настърганите картофи.Нищо не пречи.Камамбер хубаво е казала...  bouquet

# 24
  • Мнения: 22 867
Ето и моята баница с вариации, разликата е, че сложих за подправки чер пипер, джоджен и дивисил. Тя си е направо готова манджа! Вкусна е!  Heart Eyes

TheNMaster, благодаря за идеята!  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 5 001
labrex ,Страхотно изглежда.Браво! Фантастично си се справила    bouquet   bouquet   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 847
В момента се пече, стискайте палци да стане, че друго няма, а цял ден бях вкъщи...

# 27
  • Мнения: 192
И аз ще я спретна.Досега не съм правила баници с месо,но съм сигурна,че ще е много вкусно.

Общи условия

Активация на акаунт