За гладенето на бебешките дрешки

  • 2 345
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 118
Здравейте, майчета!
Бих искала да ви попитам до кога гладихте всички дрешки на бебчето? Имам предвид с цел дезинфекция, а не обичайното гладене.

# 1
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
аз гладих на Нелито дрешките горе долу до първата година,после престанах...  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 570
Аз още гладя  Crazy. Всичко.

# 3
  • Мнения: 8 999
До 6тия месец.

# 4
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Аз престанах...при условия че бебо лапа каквото свари, малко тъпо ми се струва да гладя за дезинфекция Embarassed

# 5
  • Мнения: 1 193
До годинката бях изрядна, но после  Naughty

# 6
  • Мнения: 4 111
До петият месец.

# 7
  • Мнения: 641
Голямята ми дъщеря е на 6 год. гладя всичко и не мисля да спирам.

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Винаги съм гладила с цел да ми изглеждат добре подредени гардеробите,така,че докато съм жива ще гладя Mr. Green

# 9
  • Мнения: 118
Аз престанах...при условия че бебо лапа каквото свари, малко тъпо ми се струва да гладя за дезинфекция Embarassed

Ами и при нас е така - лапа всичко, ама аз продължавам да гладя  Laughing И понеже всички около мен вече ме мислят за не особено читава, реших да ви попитам  Simple Smile  Но съм си измислила едно обяснение - щом аз не излизам с негладени дрехи, защо пък детето да излиза  Laughing Благодаря ви за отговорите момичета!!!

# 10
  • Мнения: 2 714
Браво на тези които гладят.
Но,аз спрях,на осем месеца сме,или в краен случеи ако съм в наструение гладя само бадитата

# 11
  • Мнения: 1 674
гладя,но не всичко

# 12
  • Мнения: 389
Здравейте, майчета!
Бих искала да ви попитам до кога гладихте всички дрешки на бебчето? Имам предвид с цел дезинфекция, а не обичайното гладене.

И каква е разликата между гладене с цел дезинфекция и обичайно гладене? newsm78
Винаги съм гладила дрехите на детето и продължавам да гладя всичко - хавлии, чаршафи, якета (освен ако не са шушлякови)!

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 14:20 от bay-bay

# 13
  • Мнения: 864
И аз до 6-и месец.

# 14
  • Мнения: 1 900
Гладя си всичко на малкия, както и повечето от нашите дрехи.
Първо с цел дезинфекция, второ много по красиво е Peace

Общи условия

Активация на акаунт