Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
искам да предложа тема ако има някой като мен да ме подкрепи.
харесвам доста неща от този сайт LAREDUTE САМО ЧЕ НЕМОГА ДА ЗАПОЧНА ДА СЕ РЕГИСТРЕРАМ ЧЕ НЯМАМ И ВРЕМЕ  Crying or Very sadПРЕДЛАГАМ НЯКОЙ КОЙТО ЩЕ ВЛЕЗЕ В ПОЛОЖЕНИЕ ДА СЕ РЕГИСТРИРА И ДА ПРИЕМА ПОРЪЧКИТЕ НИ А НИЕ СЪОТВЕТНО ЩЕ СИ ПЛАЩАМЕ ЗА ТОВА Е ЗАВИСИ ОТ ЦЕНАТА. Hug

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО НА ВСИЧКИ  bouquet
Цитирай

София

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259576.0
Цитирай
ok az tova go pro4etoh no nqmam neobhodimoto vreme da se registriram tam zatova
Цитирай

при палмите и алигаторите,FL

Явно не си го прочела Naughty, защото там още в първият пост с ГОЛЕМИ ЧЕРВЕНИ БУКВИ са написани никовете на мамите, които приемат поръчки и поръчват вместо теб.Пак прочети, но този път всичко написано там Peace
Цитирай

Пише го на пьрвата страница в първия пост.
Цитирай
благодаря ти много  bouquet
Цитирай
а някого от вас пазарувал ли е чрез тези жени да ми каже мнение
Цитирай

аз съм пазарувала чрез змейковица и мога да кажа,че е много точна,коректна и мила  Hug
Цитирай

София-Лозенец

А как после получваш нещата ,които си поръчала(след като преведеш парите на на напр.450)?В смисъл,те след като дойдат тук в София.....
Цитирай

На една звезда

Аз съм си поръчвала от Promod и Редут чрез други мами. След като получат нещата, ми ги изпращат по куриер, т.е. пощенските разходи естествено са си за моя сметка.
Цитирай

А как после получваш нещата ,които си поръчала(след като преведеш парите на на напр.450)?В смисъл,те след като дойдат тук в София.....

С куриер.
Цитирай
А КАК ДА ПОРЪЧАМ НА ТЯХ ДА ПРИКАЧА СНИМКИ ЛИ ИЛИ КАК И АЗ КАТО НОСЯ РАЗЛИЧНИ Р-РИ ЗАВИСИ ОТ МОДЕЛА КАК ДА ОПРЕДЕЛЯ
Цитирай

Велико Търново

А КАК ДА ПОРЪЧАМ НА ТЯХ ДА ПРИКАЧА СНИМКИ ЛИ ИЛИ КАК И АЗ КАТО НОСЯ РАЗЛИЧНИ Р-РИ ЗАВИСИ ОТ МОДЕЛА КАК ДА ОПРЕДЕЛЯ

Първо да кажа,че Змейковица е невероятно точен и добър човек Peace
Харесваш си даден артикул,кликваш на цвят и размер и слагаш в таговете/вмъкни връзка/ линка и готово.Това го правиш естествено в ЛС Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.