Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

dupnica

Скоро чух ,даже не помня къде ,че класическата музика действа много благоприятно за спокойствието на бебето.Ако пускаме на малкото съкровище класическа музика по 1 час на ден щяло да расте много по спокойно и да спинка блаженно цяла нощ.Вие как мислите ?Опитвал ли е някой или това просто е поредната измислица повод за тема на разговор.?
Цитирай

Предполагам има нещо вярно. Но трябва да се избере подходяща такава. Peace
Незнам за моето бебе но на мен ми действа не само успокояващо, но и приспиващо 35 35
Цитирай

На една звезда

Лично не съм пробвала, но съм чела доста по темата. И това не се отнася само за бебетата. Понеже голямата ми дъщеря е с хиперактивност и дефицит на внимание, се препоръчва да слуша класическа музика, като казват че произведенията на Моцарт са едни от най-добрите за целта.
Цитирай

Пловдив

Пробвала съм, но на сина ми определено не му действа успокояващо  Sick. Не вярвам слушането на класическа музика по час на ден да помогне бебето да спи блажено цяла нощ. Де да беше толкова лесно  ooooh!
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Моцарт му е майката!

Вивалди  и той става!

Peace
Цитирай

в Надежда-та

Не ми се вярва въпреки, че и аз съм го чела някъде.
Ние заспиваме на френска музика Crazy (съвпадение предполагам)
Цитирай

София

По принцип класическата музика действа успокояващо. Дияна обяче беше фен на Флойд Smile
Цитирай

Бургас

Долу-горе има някаква истина.Не съм пускала често,но даже имаше момент като по-голяма сама сама си превърташе каналите/пак го прави де/ и все спираше на MEZZO  Whistling
Цитирай

Германия

Аз сьм музикант и това с класическата музика е доказано, но разбира се и много други фактори имат значение... ако бебето е слушало още в корема на майката класическа музика после то я познава и се успокоява.  Ако обаче майката е предпочитала друга музика може и сьвсем други песни да го успокоят, зависи и от средата Laughing Все пак никое бебе не е като друго... 35 Моцарт помага и уравновесява да, но при силни болки, колики или болести едва ли прави чудеса.  Wink
« Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 16:10 от Ciao_bella »
Цитирай

На шестото небе

Аз пускам на малката спокоина музика вечер деиства й успокояващо,но не е класическа
Цитирай

София

По принцип класическата музика действа успокояващо. Дияна обяче беше фен на Флойд Smile
как заспивате тогава Very Happy
Цитирай

Journeys end in lovers meeting.

така ни съветват и тук, да има музика в стаята на бебето, по възможност класическа, но по-спокойна, не някой марш  35 затова и на много от музикалните играчки музиката е класика, особено на тези за леглото  Peace
Цитирай

София

как заспивате тогава Very Happy
О, още от дете-утробна възраст облъчвах Дияна с Флойд. И странно спираше да рита. 2рото слуша по-твърда музика. Хич не знам как ще спи.
Дияна бtw спеше на пусната музика, изобщо всякакъв шум.
Цитирай

Севлиево

Деси, когато беше бебе, е слушала класическа музика, защото аз определено бях на такава вълна. Наистина й действаше успокояващо ... и не само на нея  Laughing Като чета горните мнения мисля, че все пак си е до човека...
Цитирай

София, Люлин

Въпреки, че още от корема го облъчвах с класика, Митко се изнервя от такава музика. Спи непробудно само когато е тихо или шума е монотонен независимо дали е музика, филм или разговор.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора