Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 24 ян. 2008, 16:11 ч.
  • Преглеждания  1 230  Мнения  11  Онлайн  1
Отговори
  • Младост-София
Може ли наистина със спорт да се постигне стегнато тяло .....на тази възраст 35 години?
 По скоро въпроса ми е към фитнес инструктори или наистина към майки, който са постигнали такова нещо . Не искам да обидя никога . Ужасно съм отпусната в момента и кожа и мускули и мисля да се взема в ръце, знам ,че от днес  за утре няма да стане, но съм длъжна да опитам  и да има надежда все пак. Никога не съм ходила на фитнес и не знам какво точно се прави и да ли ще ми направят индивидуална програма с упражнения и т.н.  Благодаря предварително  bouquet

Реклама
# 1
  • Варна
Според мен ще има ефект,и си заслужава,но трябва постоянство.Едновременно с фитнеса е хубаво да ползваш и стягащи лосиони за тяло,за по добър и бърз резултат.При мен имаше ефект,но аз и преди съм тренирала.

# 2
  • Sofia, BG
Може! аз лично не съм раждала, но не бях много стегната. След половин година каланетика успях да постигна чудесни резултати. Горещо ти препоръчвам този вид занимание.

# 3
  • in my dreams
Може,но трябва 100% упоритост и постоянство Peace

# 4
  • Пловдив
Аз не се сещам за друг начин. Единствения начин да си не само слаб, но и стегнат и здрав е спорта.
Постоянство, упоритост и желание. Това са нещата, с които трябва да се заредиш Simple Smile
Трябва усилие, така е, но то ще бъде възнаградено.
Въобще не се плаши от възрастта.

# 5
  • Младост-София
                   Благодаря за отговорите!
     На теория мотивацията я има -като се погледна в огледалото и ми се ще веднага да хукна към стадиона като обезумяла , но самото изпълниние ме плаши.
    Остава и да си намеря СПОРТ  ,мястото за спорт макар да има извесни проблеми като това , че нямам кола  , нямам и спортен удобен екип и някой, който да ме сръчка яко. Май досега ме е спирало това , че сама не ми се ходи никъде  и децата де.

# 6
  • в провинцията
Когато бях млада майка играех аеробика у дома и детето и то подскачаше с мен, беше много забавно  Laughing Ако нямаш възможност да излизаш за дълго, и това е вариант.

# 7
Може, разбира се. При мен има голям ефект, нещо, което досега не съм постигала с диети и разни мазила. От почти 4 месеца ходя на фитнес и има видим резултат. Е, има още какво да се желая, но трябва постоянство и упоритост.

# 8
Здравейте,
на всяка възраст може да се постигме стегнато тяло, стига наистина да го желаете.
Аз съм тренирала професионално 10г. лека атлетика, и след като спрях продължих с прекъсвания да тренирам дори и в домашни условия.

Има много разнообразни спортни програми, които можете да изтеглите от интернет, които ще ви мотивират. Единственното условие е да не спирате. постигнете ли желаният резултат след това е въпрос единственно на поддръжка, която не е толкова трудно уверявам ви. Simple Smile

Наред със създалите се нови спортни навици, трябва и да промените хранителния си режим.
Спортът и хранотелния режим (не диета) върват ръка за ръка, ако искате да видите промените в тялото си не с дни, а с часове напънете се и ще видите Simple Smile. В мига, в който усетите, че тялото ви се променя, не ви трябва по-голям стимул от това.

А наистина няма нищо по-хубаво от едно стегнато тяло, тогава няма и значение толкова дали тежите 50 или 80 кг  Peace

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
Няма друг начин да стегнеш тялото си. Peace
А за мотивацията - сега си в най-прекрасната си възраст. От тук нататък няма да ставаш по-хубава, уви. Наистина ли искаш да пропилееш най-хубавите си години?
Това е моята лична мотивация. И аз съм на 35. Давам ти я назаем. Laughing
Успех!

# 10
  • Европа
                   Благодаря за отговорите!
     На теория мотивацията я има -като се погледна в огледалото и ми се ще веднага да хукна към стадиона като обезумяла , но самото изпълниние ме плаши.
    Остава и да си намеря СПОРТ  ,мястото за спорт макар да има извесни проблеми като това , че нямам кола  , нямам и спортен удобен екип и някой, който да ме сръчка яко. Май досега ме е спирало това , че сама не ми се ходи никъде  и децата де.

И мен ме спираше това, че нямам кола. Трудното е докато тръгнеш. После започваш лека -полека да се стягаш , да виждаш резултат. Първоначално като тонус, после и видимо - в огледалото.  И ....започва да спира да ти пука ,че нямаш кола и ходиш пеша. Laughing
Екип - един анцуг/ клин/ +тениска и маратонки, нямаш ли? Не ти трябва нещо специално. Няма да си на модно ревю. Wink
Когато живеех в Младост ходех на Спартак / чак!/ , а сега знам ,че имате удобен фитнес в района.

Аз също ще стана тази година на 35 години.  Wink Мисля ,че е задължително да изглеждаме добре. Party

Успех! Grinning

ПП- Ако ти е скучен фитнеса , запиши се на каланетика, аеробика, комбинирана гимнастика или латино танци/има на стадион Васил Левски/. С повече хора, аз лично, се мотивирам повече. Wink

# 11
  • горе на баира
В Младост има няколко места,където можеш да ходиш на аеробика и тае-бо,Фитнес-център Младост ,ако ти е близо,там освен фитнес има много хубави групови занимания,тае-бото при Митко е много хубаво,препоръчвам Peace
Аз съм над 35,родих на 29,започнах с каланетика,лека танцова аеробика,стигнах до 6тренировки седмично тае-бо ,степ-аеробика и спининг,започнах на 33г без изобщо някога преди това да съм се движила  Simple Smile Структурата ми се промени драстично,наистина си заслужава,не се отказвай,желая ти успех  Peace

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт