Бъдещи и настоящи мами в Чехия - 6

  • 25 201
  • 282
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 64
Миленка, видно е, разбира се Simple Smile но аз обичам да си играя с нашите "мениджъри" на котка и мишка Simple Smile Освен това, те не владеят друг език, освен собствения си Simple Smile А има и начини да се покрият следите Simple Smile Изобщо - високите дози адреналин ме карат да се забавлявам  Party

# 181
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
утре и в неделя щял ураган Емма  Mr. Green  да минава през чехия

Českem se o víkendu prožene Emma, nejsilnější vítr od loňského orkánu Kyrill. Meteorologové varují, že na horách může dosáhnout rychlosti až 144 km/h. Výstraha platí pro celou zemi. V některých krajích navíc déšť může zvednout hladiny řek až na druhý povodňový stupeň.
http://zpravy.idnes.cz/ceskem-se-o-vikendu-prozene-emma-nejsilne … 114708_domaci_mad
През нас минава по няколко пъти на ден...ама си трая  Wink

Гале
ти отдалеч си личи че си компютърменка  Grinning като се почне от  идеята за програмирането на децата, минеш през LAN-кабела който Дарко да си представя, та свършиш в обясненията колко е по трудно да си жена в пц сферата  Whistling

Ама за Дечко и Миленка нямах идея даже че са ИБМки  Grinning

Гале
много детски мъдрости са събрани ей тук  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185966.0;topicseen

macoball
кога ще идваш? чешката кухня малко гадна бе жена  Sick Grinning
с програма ще потърся на нета, няма начин да няма...

Вие писахате за Мукосолвана, ама никой не написа че след 16-17 ч не се дава, че много се кашля от него, вечер синекод, през деня мукосолван или друго за откашляне... ама и аз забравих да напиша...

Ради
ти какъв сленг си купи че забравих  ooooh!

Миленче
расте и още как... на мен за съжаление вече ми личи че съм бременна, корема ми стърчи вече  Tired рита още от началото на месеца някъде, разбира се няй-обича през ноща да цвичи Grinning

# 182
  • Чехия
  • Мнения: 97
Ели купих това    http://www.mimishop.cz/medley/detail.php?zbozi=307581  и да ти кажа никак не е лошо-Райо-Байо си седи в него но има и друг проблем,докато изпробвах вси4ки на4ини тя посвикна да е поносвам и взе да мрънка като е оствим.Та маи си вкарвам таралеж  Tired
А за Мукосолвана наистина е така деже док.каза 4е ве4ер не трябва и инхалации да се правят,а аз ги държех на инхалатора моите като луда  #Crazy.Абе 4овек се у4и цял живот.Аиде лека и безавариина  Mr. Green

# 183
  • Мнения: 55
Здравейте мами,

Ех, какво оживление е настъпило последните дни Simple Smile - не мога да смогна да ви изчета  Blush И колко много снимки на малки сладури, кой от кой по сладък  Hug Да са ви живи здрави малките палавници

Добре дошли на новите мами  Hug Ани, леко бременеене  Peace Много се смях на компютърната терминология, която си вмъкнала за да убедиш половинката, че няма нищо страшно да пререже пъпната връв.

Миленче, Ванеса още от сега като гледам е подкарала новото колело  Laughing

Ели, кой доктор си избра? Аз ти бях писала, че Гиндъл е малко дръпнат, но ако успееш да го предразположиш става любезен и обяснява с подробности. Аз бях два пъти при него на УЗ. Мисля, че е добър в професията си.

Ради, чакаме снимки на Райо-Байо в слинга  Simple Smile

Ели, ние излизаме на разходка около обяд (~ 13 часа), когато е най-топло. Лошото е, че времето следващата седмица няма да е много хубаво. Ако се пооправи, може да си чукнем някоя среща.

Поздрави от нас

# 184
  • Мнения: 55
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
БЪДЕТЕ БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ И ВИНАГИ ЗАСМЕНИ!

# 185
  • Мнения: 4 717
Честита Баба Марта, момичета Hug Hug

Да сте живи и здрави и весели и засмени дечица, вързахте ли им вече мартенички? ние още спим и после Heart Eyes

Ели - аз снощи накарах мъжа да внесе прането мокро, че гледах новините и тоя ураган ми се стори доста силен, ма днеска още няма нищо Stop, той вашия ураган сте му свикнали вече Crazy Hug. За ИБМ - ми то 95% от българите тука са такива, или поне като такива са дошли да работят, няма скрито покрито, не е ставало въпрос във форума просто за да ти кажа Party

Иринка - ти кога успяваш да си поспиш като София се наспива на въздух и у дома е свежарка, не започва ли наново да лудува? Поне при нас е така, като зареди батериите и у дома наново, а аз съм скапана от умора

Искра - на БГ земя ли сте вече?

Момичета, вие с какво гелче мажехте венците на малките при изникване на зъбите?Моята мишка неще биба, нито залъгалка, а толкова много я сърбят венците и я дразни, чак гледам си прехапва устните. В понеделник трябва да питам педката кое  да й взема да я понамазвам вечер преди лягане newsm78

# 186
  • Мнения: 493
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Бъдете живи и здрави,и много засмени Heart Eyes


Ние довечера тръгваме(в урагана Rolling Eyes)и дано всичко е ок....
В БГ няма да имам нет,затова незнам дали ще мога да ви пиша,но като се върнем със сигурност PeaceНо това ще е началото на април Mr. GreenГоляма почивка ще бъде,откога го чакам този момент...
Ами мога да пиша пак по късно преди да тръгнем,поздрави и целувки от нас  bouquet

# 187
  • Мнения: 6 390

БАБА МАРТА БЪРЗАЛА

Йордан Стубел


Баба Марта бързала,
Мартенички вързала:
Морави, зелени,
Бели и червени:

Първом на гората –
Да листят листата.
И да дойдат всичките:
Щъркелите, птичките,
Първият певец,
Косер хубавец.

После на градините –
Да цъфтят гиргините
И латинки алени,
И божури шарени.
Ябълки да зреят,
Круши да жълтеят.

А пък на дечицата
Върза на ръчицата
Мартенички чудни
Със ресни червени,
Да са ранобудни,
Да растат засмени.

# 188
  • Мнения: 240
Честита Баба Марта на всички..да сте бели, червени, засмени!!!!
[/color]
Специално за Галя...Здрасти,
тва по темата с ЛАн-кабелите Wink
Надявам се няма да се сърдиш...просто ми стана забавно Simple Smile
Още ведгъж и за всички Честита Бама Марта!!!

# 189
  • Мнения: 64
ЗДРАВЕЙТЕ И ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ!!!



Да сте живи, здрави и свежи като кокичета Simple Smile

Вихронрав, благодаря ти за оригиналната ЛАН-мартеничка Simple Smile

Добре, че в ИБМ има повече българи, иначе щеше да е още по-голям хаос  Joy
Аз много се гордея с това, че първият компютър е бил изобретен от Българин.  bowuu
Представете си само на колко народ е дал хляб Джон Атанасов!  Party

# 190
  • Мнения: 87
4естита баба Марта и от нас.Искра леко и безпроблемно пътуване.Ние на4алото на април заминаваме и  направо ме е страх.
Миленке,аз ги мажех с Calgel/мисля 4е така се пи6е/и ни  помага6е.Но една приятелка ми каза 4е са ползвали сиропа newsm78и бил съ6то добър.Аз от нея за първи път 4ух 4е има и сироп за пробиване на зъби.
При нас урагана отмина.Ама бе6е малко стра6но.Децата се разплакаха и избягаха в банята и аз с тях Embarassed.Много мразя такива бури с гръмотевици.

# 191
  • Мнения: 884
Ели,  10ти-13 март ще съм в Прага, Хилтън Олд таун. Миналата пролет нали имах някакви идеи да идвам ,но докато се наканя...  Laughing Видях ги в нет-а тези вечеринки с национални танци и вечеря,но не знам дали си струват. Предполагах ,че водите гости на такива места и ще имате идея. Храната никога не съм опитвала.За един път няма да ме отрови,колкото и да е зле!  Laughing Смятам и до Карлови вари да прескоча на дей-трип,както и във фабрика за кристал.Не знам дали ще е интересно,ако имаш опит-сподели!  Hug

# 192
  • Мнения: 26
                        4ЕСТИТА  БАБА  МАРТА-ДА СТЕ БЕЛИ И 4ЕРВЕНИ, РУМЕНИ ЗАСМЕНИ

Здравейте и от нас, ние о6те рано варзахме Мартени4ки, но Дени само я дарпа ли дарпа, но като видя 4е няма да я свали се отказа. Ванеска се е наки4ила....Подари и на нас с таткото по1 мартени4ка.Ве4е обарках кой заминал, кой заминава, но лек път на вси4ки пътуващи.
  И при нас има6е малко буря валя не6то като град-та побеля за минутка.
Доре ти по-страхлива от децата Grinning
Имате ли мартени4ки-ако не елате ни на гости да ви подарим Party

много хубави карти4ки 6те пуснали моми4ета Hug, аз днес нямам време-вси4ки са в кащи и е баркотя.
Е, това е от на за сега- бадете здрави. Утре се йаде пиле по Балгарски-заговезни е -не забражйаите Naughty Simple Smile
4ао

# 193
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
На бялото
с червено ще напиша:
"Честита Баба Марта!"
На всички от Сърце,
Ви пожелавам Здраве,
Щастие и Дълголетие!
Любов и Радост!
От нишките на бялото
на моята Душа,
усукани
в червената ми същност,
завързани
в сребриста Светлина,
направих мартеничката,
която искам ...
Изпратих я -
до Всички по Света!
Нарекох я -
за Мир и Добота!
Честита да ни е
и тази баба Марта!
Добре дошла да е -
с Любов и Светлина!!!

Здрави и лъчезарни да сте мили майчета , палави и румени да се дечицата.

Искре и от мен лек път.

Хей, момичета ние ще сме си в БГ май, ако има още някой там и е от София може да се видим..С Peti_K сме си обещали среща.
Кажете кой до кога е там, ние ще сме и една седмица на Вършец, и една на Сандански так че, ако сме наблизко ще наминем.

# 194
  • Мнения: 87
 Ани имаме си мартени4ки,благодаря за поканата,ама гледа6 какво е навън. Shocked
Ivalex,ние 6те сме цяло лято там,може да скокне6 до Берковица,или се обади ние 6те дойдем до Вър6ец Grinning
Лека ве4ре на вси4ки  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт