дамски душ

  • 3 968
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
Аз съм на 15 години(ако има значение)и въпроса ми е дамският душ използва ли се ей така за промивки без да ти каже лекар или не и използва ли се от девствени момичета и с каква течност да се напълни и колко милилитра?И в вагината ли се мушка?

# 1
  • Мнения: 1 335
По-добре изобщо не посягай към тази джаджа, защото:
- е възможно да нарушиш влагалищната си среда. Може да си заформиш бяло течение, от което после да се чудиш как да се отървеш.
- е невъзможно да го дезинфекцираш. Има много гънчици и дупчици, където може да се задържат и развият бактерии. Резултат - течение
- повечето гинеколози отричат дамския душ въобще, ако не е необходим за специфично лечение - поради горните съображения
- изживяването не е приятно според мен
- усещането за чистота и свежест можеш да постигнеш с продукт за външно почистване
Така изглежда; тук и с един широко популярен разтвор

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Петя, ако имаш нужда от някакви промивки там, то би трябвало това да ти бъде казано от гинеколог. Съотвено той би трябвало да ти обясни какво и по колко милилитра. Не си прави сама експерименти.

# 3
  • Мнения: 412
Дам, но все пак ма кар, че сигурно няма  да използвам-може ли да се използва от девствени момичета и не ми каза за течноста - каква да е и колко милилитра?

# 4
  • Мнения: 66
по добре не си прави експеримент а отиди на генеколог

# 5
  • Мнения: 412
Аз нямам проблем за да ида на гинеколог, а просто иксам да си направа 1 промивка за освежаване Joy

# 6
  • Мнения: 7 201
Аз нямам проблем за да ида на гинеколог, а просто искам да си направа 1 промивка за освежаване Joy

- усещането за чистота и свежест можеш да постигнеш с продукт за външно почистване.
Peace

# 7
  • Мнения: 412
Аз нямам проблем за да ида на гинеколог, а просто искам да си направа 1 промивка за освежаване Joy

- усещането за чистота и свежест можеш да постигнеш с продукт за външно почистване.
Peace
Дам, това и ще направя, но я кажи точно как???Кажи няколко начина за да ги направя всички и да се чувствам наистина свежа  bouquet

# 8
  • Мнения: 263
petq123456, незная защо си решила да се освежаваш по тоя начин с вътрешни промивки, влагалището си има собствена очистителна способност и така само ще нарушиш естествената му защита. Ако си девствена, това е невъзможно. Що се отнася до това с какво - информативно ти казвам, че най-безобидното е с чай от лайка, но в никакъв случай гореща, а количеството е колкото побира душа. Има и много дамски интимни душ гелове за външна употреба, които измиват добре, един от тях е Себа мед, който ти препоръчвам.

# 9
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Естествено, че дамски душ не се прилага при девствени момичета. Ами нали ще се скъса давствената ципа, то е логично. Освен това момичетата по-горе са ти казали, той не е препоръчителен ама никак. Достатъчно е да поддържаш нормална хигиена с вода и бебешки сапун например.

# 10
  • Мнения: 46 508
Според докторите дамски душ не трябва да се използва като цяло от здрава жена.

# 11
  • Мнения: 1 802
petq123456 за мен пък дамския душ е една отживелица  Simple Smile
По добре остави на влагалището си само да се справи  Peace
Ако имаш някакъв проблем, иди по добре на гинеколог!  Hug

# 12
  • Мнения: 412
Благодаря на всички ама никой не ми каза начин за освежаване-казахте ми само един-с измиване ама това не е достатъчно освежаване!Ммоля ви кажате  и нещо друго плс Joy

# 13
  • Мнения: 165
Е сега, ти пък какво толкова ще се освежаваш, момичетата са ти казали как, ти не е достатъчно, не е достатъчно.

# 14
  • Мнения: 46 508
Благодаря на всички ама никой не ми каза начин за освежаване-казахте ми само един-с измиване ама това не е достатъчно освежаване!Ммоля ви кажате  и нещо друго плс Joy

Ами няма друго. Всичко останало може да ти навреди. Консултирай се с лекар, щом на нас не ни вярваш.

Общи условия

Активация на акаунт