Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Sofia, BG

В много пицарии съм яла пица отгоре с чукнато и изпечено яйце и искам да си направя и у нас.
Та въпроса ми е кога се чуква яйцето - като се сложи да се пече пицата, малко преди да е готова ли  newsm78

Мерси предварително за отговорите   bouquet
Цитирай

Torino,IT

Според мен яйцето би трябвало да се сложи върху пицата малко преди да я извадиш от фурната.
Цитирай

София

Зависи от това дали ще използваш тесто или готови блатове. В първия случай слагаш яйцето малко преди да извадиш пицата от фурната, а във втория заедно с останалите продукти. Аз поне така правя. 
Цитирай

София

Според професионален пицар - в заведения яйцето се слага от началото с всички продукти и се пече в пещта. Току що питах.
Цитирай

край морето

Според мен яйцето би трябвало да се сложи върху пицата малко преди да я извадиш от фурната.

Аз тогава го слагам  Peace
Цитирай

Пловдив

Според професионален пицар - в заведения яйцето се слага от началото с всички продукти и се пече в пещта. Току що питах.

И аз правя така.
Цитирай

Аз го слагам по-късно.
Цитирай

София

Правя пицата с готово тесто, яйцето го слагам между 5-8 минути преди да я извадя от фурната, зависи от това да ли предпочиташ яйцето по-добре изпечено или по-рохко.
Цитирай

София

Аз слагам яйцето малко преди да извадя пицата от фурната.
Цитирай

Слагам яйцето малко преди да бъде готова пицата. Може наистина професионалните пицари да слагат всичко наведнъж, защото фурната или пещта е нагрята много и се изпичат по бързо.
Цитирай

Слагам всички продукти заедно.
Цитирай

Слагам яйцето малко преди да бъде готова пицата. Може наистина професионалните пицари да слагат всичко наведнъж, защото фурната или пещта е нагрята много и се изпичат по бързо.
Абсолютно вярно!
Цитирай

София-Париж-София

И яйцето, и кашкавала слагам 10тина минути преди да извадя пицата.
Цитирай

София, Борово

И аз правя така.
и аз така го правя.  Peace
Цитирай

Някъде на път....

Слагам всички продукти заедно.
И аз!  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора