Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Добрич
Знам ,че има много подобни теми,но конкретно ме интересува дали някои мами вече са я ползвали и какво мислят.Както можете да предположите съм в чуденка относно количката и май всяка мама е минала от там,просто моля за съвет.

# 1
  • Варна
здравей  Grinning
знам, че не ти помагам с отговора си, но като гледам лентичката ти имаш още около 2 месеца. Ако не бързаш много изчакай. Постоянно излизат нови модели колички и може някоя друга да ти грабне окото /от личен опит/. Това е мое мнение де.  Laughing

# 2
Имам същата и много си я харесвам.Лека е,има 2 коша зимен и летен и всичко необходимо.надявам се да я ползвам скоро с мераци и пак ще ти пиша!!

# 3
Количката е страхотна,няма да съжаляваш ако я купиш! Peace

# 4
И ние сме с такава, в момента още със зимния кош, много е удобна, доволна съм! Всеки път като излизаме и се прибираме я разкачвам, имаме много стълби пред блока и после до 2-я етаж (без асансьор), размъквам насам-натам коша с бебето, а стойката си я сгъвам и прибирам после. Малко е тежичка, но като размъквам бебето и заяквам все повече!!!  Crazy

# 5
  • Добрич
Благодаря ви за отговорите GrinningКоличката много ми харесва,само се чудя откъде да се сдобия с чанта за нея.Оказа се ,че чиполино въобще не предлагат такъв артикул отделно,което ми се струва тъпо при положение,чеима модели без чанти.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт