Спалня

  • 10 629
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 824
Не ми харесва цвета на стените,пишеш,че клиента ги предпочита тези,но ако и ти си с резерви,вярвам,че можеш да я убедиш.Ако тя е вярвала в усета си за интериор,не е трябвало да иска твоето съдействие.И червеното ми идва в повече за спалня.Това е агресивен цвят.И таблата на леглото ми дразни окото.И креслата може да бъдат по-елегантни.

Май няма да й пратиш линк. JoyШегувам се!
Уважавам работата на всеки,а вкусове и предпочитания колкото искаш.За теб най-важно е клиентът да е доволен.Успех!

# 16
  • Мнения: 474
Извинявай за мнението ми, но ужасно студено и грандоманско изглежда. Предимно цветовете и огромното пано зад леглото ми действат потискащо. Да, стилно е, но дали е за спалня...

# 17
  • Мнения: 1 107
Е, стига бе хора! разбихте го направо- грандоманско е, разбира се-като гледам това е умишлено търсен ефект...особенно ако става дума за жилище с размер на 200кв. м. Добре би било авторът да каже какво е било по желание на клиента, защото сигурно не само цветовете са били уточнени предварително.

# 18
  • Мнения: 474
Е, стига бе хора! разбихте го направо- грандоманско е, разбира се-като гледам това е умишлено търсен ефект...особенно ако става дума за жилище с размер на 200кв. м. Добре би било авторът да каже какво е било по желание на клиента, защото сигурно не само цветовете са били уточнени предварително.

Размерът на жилището няма значение.
Апропо, ако съм ти клиентката и плащам пари да ми правиш проект, а ти го публикуваш в интернет и директно предлагаш идеята на хиляди хора, нямаше да ти платя и стотинка. Нали искам да ми е уникална спалнята, а не утре някой да ми каже- ааа, това го гледах по форумите!
Не ми харесва начина за реклама, който си избрал!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 231

Искам да представя на клиентката си извадка от мнения за проекта.


А защо? newsm78

Тя няма мнение или ще се довери само на нашето? Mr. Green

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нашата спалня е със същото разположение горе-долу. Не ми харесва това, че срещу леглото седи гардероба. Ние на това място сме сложили един плазмен телевизор. Щом има гардеробна не виждам нужда от допълнитолен гардероб. Тоалетката се нуждае от 2 чекмеджета и вратите...не може всичко да е стилно и изтънчено, а вратите да са от най-простите бели врати.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
На мен ми харесва.
Ако беше моята спалня не бих сложила гардероб, а нещо по - малко, наистина колкото за пижами и бельо. Огромният гардероб винаги ме "захлупва". Също така не бих сложила нищо пред прозореца, обичам светлината.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 039
Това ми прилича на реклама, ама не достатъчно добра.  Peace

# 23
  • Мнения: 25
Благодаря за всички изказани мнения! Коментарите на колегите в dibla.com са ми изключително полезни, но за мен е важно да знам и мнението на тези, за които дизайна не е професия.
На коментара, че това е реклама мога да кажа само, че в такъв случай всичко публикувано във форума на dibla.com е реклама.. Ако смятате, че темата по никакъв начин не ви е интересна или полезна обърнете се към модераторите да я изтрият.

А за дамата няма ли тоалетка с няколко шкафчета? Не ми се вижда практично
всичко да е отгоре на плота ..

Toaлетката има три чекмеджета с размери на полезното пространство в
чекмеджето 46х40х11см. , в които се побират доста неща. Целта в случая е
тоалетката да е окачена в нишата без елементи (корпуси), които да опират в
пода.



------------

Много хубава изглежда спалнята, на мен най-много ми хареса гардероба,  таблата зад леглото и стената зад нея. Иначе лично на мен не ми допадат червените пердета-идват ми малко много, но сигурно е било избор на клиента Simple Smile

Червените пердета са много тъмно винено червено и са подбрани съвместно с клиентката, така че да подчертаят извивката на помещението.. Опитвахме със светли пердета, но овалния обем се обезличава.

--------------

Не знам така ли ми се струва или таблата е огромна.....
Аз не бих препятствала тези красиви прозорци с такива масивни кресла, дори бих ги махнала. Аааа и телевизора ще ми липсва.

Таблата е съвсем умишленно висока. В случая съвместно с клиентката стигнахме до извода, че търсим усещането за "олтар" или място за ритуали.




Апропо, ако съм ти клиентката и плащам пари да ми правиш проект, а ти го публикуваш в интернет и директно предлагаш идеята на хиляди хора, нямаше да ти платя и стотинка. Нали искам да ми е уникална спалнята, а не утре някой да ми каже- ааа, това го гледах по форумите!

: )) е.. не всички подхождат дребнаво. Освен това още в началото сме се договорили с клиентката, че спалнята ще бъде печатана в сп.Жилища и сп.Интериорен и строителен магазин. Вчера и споменах, че според едно от мненията не трябва да ми плаща и много се смяхме.

...Аааа и телевизора ще ми липсва. Mr. Green
Не е лошо да се помисли за някоя плазмичка на стената на мястото на гардероба. То след като има гардиробиерно помещение и гардероб в коридора, този в спалнята май е излишен

Това е спалнята, за която мога само да мечтая! Поздравления за проекта (завиждам благородна на дамата, която ще си го реализира) Simple Smile
А що се отнася до телевизора в спалнята, аз съм категорично против. Това е интимно помещение, а не място, което да превърнеш в киносалон.

По общото мнение и на клиента и на клиентката телевизор в спалнята не трябва да има. Макар и да не е професионално да се взема отношение по един толкова важен въпрос като "За и против телевизора в спалнята" ще си позволя да кажа, че бях много доволен от тяхното решение. Спалнята е място за любов и сън.. телевизията пречи и на двете.

Стената зад леглото не ми допада  Rolling Eyes аз не бих спала комфортно в това легло, подсъзнателно човек ще има чувството, че това ще го затисне  Rolling Eyes
За цветовете - тези не бих искала в моята спалня, единият е студен, другия тъмен, но щом жената ги иска, нямаш избор  Simple Smile

Спалнята (помещението) е с размери 6,5 на 4,4 метра и позволява "тъмни стени и светъл под и таван" каквито клиентката пожела. Мисля, че в случая това е удачно решение от нейна страна. Това, което съм направил по отношение на цвета е да пресъздам "атмосферата", която тя е пожелала.


------------

Ще отговоря и на другите коментари малко по-късно - сега ми се налага да бягам по задачи..

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 14:25 от Владислав Василев

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
След като прочетох последния ти коментар, мисля, че тази тема се обезсмисля. Клиентката ти е абсолютно наясно с желанията си относно обзавеждането, ти си се справил блестящо в нейните очи  Simple Smile

Ами темата за какво е ?

# 25
  • Мнения: 824
Аз пък ще се радвам,ако публикуваш материал и от останалите помещения. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 25
След като прочетох последния ти коментар, мисля, че тази тема се обезсмисля. Клиентката ти е абсолютно наясно с желанията си относно обзавеждането, ти си се справил блестящо в нейните очи  Simple Smile
Ами темата за какво е ?


Много ясно - за "злонамерена реклама" : ))))

Аз пък ще се радвам,ако публикуваш материал и от останалите помещения. Simple Smile

Ами ако не ми заклеймят и затрият "рекламната" тема като довърша другите помещения мога да ги пусна.. newsm78

# 27
  • Мнения: 474
Благородно ти завиждам за широкоскроената и разбрана клиентка! Моите наблюдения са, че от едно ниво нагоре клиентите са крайно изискващи пълна конфиденциалност на плановете си, кой за какво са наели и какво са измислили. А ако предстои и публично показване / телевизия, списания и т.н./, тогава нещата яко загрубяват до момента, в който те самите не решат да се демонстрират.
Желая ти успех и с интерес ще очаквам да видя и останалата част от проекта ти!  Grinning

# 28
  • Мнения: 46 508
... Спалнята (помещението) е с размери 6,5 на 4,4 метра и позволява "тъмни стени и светъл под и таван" каквито клиентката пожела. Мисля, че в случая това е удачно решение от нейна страна. Това, което съм направил по отношение на цвета е да пресъздам "атмосферата", която тя е пожелала ...

Не, нямах предвид, че не пасват на размерите на помещението, просто са подтискащи, но явно тя ги свързва с нещо приятно, щом ги иска в спалнята си  Peace

# 29
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
На мен ми харесва дизайна,малко тъмни ми идват цветовете и белите врати бих боядисала в друг цвят,много контрастират.Така ли ми се струва или има прекалено много пространство,това ли е целта?

Общи условия

Активация на акаунт