Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте!синът ми е на година и три месеца.не мислех да го пускам на ясла още, но пак съм бременна и вече не мога да се справям.освен това сменяме квартала-местим се в банишора.там не познавам никого и незнам към коя ясла да се насоча. от форума разбрах кои са,но нямам представа дали стават.
ако някой е запознат, моля да ми отговори. мерси
Цитирай
Здравей! Аз съм в същото положение като теб.и също живея в банишора. Не мислех да го давам на ясла но май няма да имам избор.  Ако си разбрала нещо ще сум ти балгодарна да дадеш някаква информация.
Цитирай
Здрасти. Аз се глася за "Дядовата ръкавичка", само, че след историята с регистрациите незнам какво да очаквам, защото съм сто и някой си номер.. Crying or Very sad
Тази ясла ми е най-близо. Другата в този район е "Братя Грим" ако не бъркам. И там положението ми е същото.... Ако знаеш нещо за частна ясла там някъде или в съседен квартал пиши.Коремът ми вече ми пречи и ми тежи да го вдигам(сина ми), трябва ми спешно ясла Rolling Eyes
Цитирай
Аз все още имам време но като гледам как вървят нещата май няма да се доредя за държавна. А и за частни гледах но не можах да намеря в района. То дори и в по далечни квартали не видях. Ако попадна на нещо ще кажа веднага.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.