избор на мъж

  • 7 085
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 382
                  Може и да не е "принцът на бял кон"..... за другите , но за мен ще си е винаги такъв и изобщо не ми минава през ум да се питам дали сбърках. Peace

# 61
  • Мнения: 1 726
Ако мога да се върна назад пак ще избера него, той е нашият "съпруг ,баща и благодетел", ноооо newsm78..... ще се променя аз, ще стана една, като  неговите "само приятелки"hahaha

# 62
  • софия
  • Мнения: 636
СЛЕД 4 ГОДИНИ БРАК  - НЕ, НЕ СБЪРКАХ!ТОВА Е ЧОВЕКЪТ!

# 63
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Имам едни познати, които са в много сходна ситуация..Едно дете, 10-12 години караници, раздели...и сега хоп, пак бебе.Не искам да те упреквам, но мисля че твоят съпруг винаги си е бил такъв, и ако е трябвало да направиш нещо, то вече е късно.
Смятам, че с 200лв. нищо не може да се направи...нито квартира и сметки,нито храна, а за дрехи......мислиш ли че ако отидеш при родителите си ще ти е добре...и на теб и на тях..
Ако нещата не вървят между вас...водете само делови взаимоотношения и като поотрасне бебчо, и като почнеш работа вече можеш да помислиш са раздяла.

А за моя мъж...при всеки сериозен спор си мисля че сбърках, а при всяка целувка и прегръдка че съм направила най-добрият избор...Все пак сме от 2г официално заедно...и покрай бебестреса......доста се изнервихме.
Мисля обаче, че има потенциал да го обявя за мъжа на моя живот. Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 1 008
newsm74.

А за моя мъж...при всеки сериозен спор си мисля че сбърках, а при всяка целувка и прегръдка че съм направила най-добрият избор...Все пак сме от 2г официално заедно...и покрай бебестреса......доста се изнервихме.
Мисля обаче, че има потенциал да го обявя за мъжа на моя живот. Heart Eyes
И аз така.

# 65
  • Мнения: 636
На моменти се чувствам сякаш съм с принца на бял кон, на моменти- че съм сгрешила. И това е напълно нормално, когато двама души са заедно. Все пак не бих го сменила за друг- толкова много неща ни свързват и хубави и не чак толкова Wink

# 66
  • Мнения: 90
След 8 години брак,не съм сбъркала.Все още е принцът на бял кон,а аз принцесата.Дано да е така и след 25години и повече

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 458
Ами ние с моя мъж се намерихме на пътя,а хората са казали,че всичко намерено на пътя ти е на късмет (това в кръга на шегата)
Още когато го видях реших,че той ще е баща на децата ми.Не че нямаме конфликти и сериозни караници,но когато го видя с колко нежност прегръща дъщеря ни и колко любов има в погледа му всичко останало отива на заден план.
Пожелавам ти да вземеш най-правилното решение за себе си и вярно,че парите са важни,но не са най-важното (колкото и тривиално да звучи) от всяка ситуация има изход въпроса е да намериш най-правилния.

# 68
  • Мнения: 1 479
След 10 години сьжителство без брак-НЕ!

# 69
  • Мнения: 765
 И да не се получи, и да се разделим - няма да смятам, че той е бил грешка. Защото е чудесен баща,  защото когато сме били на ръба да се разделим не съм чула "ще плащам минимална издръжка" , а точно обратното. Значи не съм сбъркала.

# 70
  • sofia
  • Мнения: 249
най голямата грешка в живота ми
но пък не му се връзвам и умея да постигам своето
не съжалявам оба4е за децата те са най хубавото нещо в живота ми
когато не си уцелил мъжа на живота си направи така 4е да извле4еш положителното от създалото са положение.

# 71
  • Мнения: 619
Много зависи. Когато сме скарани си казвам, че съм направила най-голямата грешка в живота си, как съм могла изобщо да се омъжа за него, но когато отношенията са ни нормални си вика "ехх, не мога без него. Какъв мъж съм си избрала само"  Grinning
Peace

# 72
МЪНКИ,чета и препрочитам писаното от теб.Точно от това имах нужда.Накара ме да погледна на нещата  и от друга страна.Вдъхна ми кураж и увереност,и някак ми действа успокояващо,че имам сили да се справя и с това-да променя нещата към по-добро...Поставих се на мястото на съпруга си...да,права си- не му е лесно.Може би съм искала твърде много и несъзнателно съм искала да прехвърля цялата тежест на него,а той е просто човек.
Това с почивката е страхотна идея,но за съжаление за сега неизпълнима,защото мога с гордост да кажа че още се кърмим!
Промених някои на пръв поглед "дребни" неща,дет се казва пипнах тук-там,и се получи...
БЛАГОДАРЯ  bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 2 829
елизабет1----много се радвам ,че съм ти помогнала Grinning  bouquet  bouquet  bouquet

успех ви желая и не губи увереност Heart Eyes Hug  bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 604
сори,че го казвам-незнам!!!От 3 години сме заено, женени сме от година и половина.Има моменти, в които си мисля-огроооомна грешка, но това е в момент на ярост CrazyИначе по-голяма любов не съм имала Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт