Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 ян. 2008, 13:54 ч.

Пюрета или домашно приготвена храна?

• 2 029
  • 44
  •   1
Отговори
Мами, искам да кажа на тези,които като мен до скоро хранеха децата си само и единствено с пюрета, откакто започнах аз да готвя на бебе то си промени цвета, кожата стана гладка, започна по-бързо да наддава....изобщо истината е вдомашно приготвената храна според мен.

# 1
  • Бургас
Спор няма,така е.Ама като  знам каква готвачка съм ,наблягах на пюретата. Embarassed

# 2
  • Wonderland
Спор няма,така е.Ама като  знам каква готвачка съм ,наблягах на пюретата. Embarassed
И аз така като теб Crazy,не че не съм му готвила ама по-обясними причини отказваше да яде от моите бъркочи.

# 3
  • Ботевград
залагам на пюретата Peace
А иначе и пасирам плодове и много ги харесва Peace

# 4
Като беше по-малък му предлагах предимно готови пюрета но сега му готвя  и аз съм на мнение,че домашната храна е най-доброто за детето. Flutter

# 5
  • Някъде на път....
Домашна храна, разбира се!  Peace

# 6
  • у дома
Откакто е захранена е на домашна храна.  Peace

# 7
От пюре до пюре има разлика. И до днес си купувам някои от пюретата на Семпер и си ги хапвам  Embarassed

Моят син е хранен основно с пюрета. А когато се случи сготвеното вкъщи да е подходящо за него - и на домашна храна. Много до късно продължих да му давам готови пюрета. Така си осигурявах и спокойствието когато пътуваме или сме на място с неособено богат избор на храна, камо ли пък за малко дете. Влачила съм пюрета дори в чужбина, когато не съм наясно дали вкусът на храната там ще пасне на детето.

Тъй че не мога да ги отрека. Не мога и да постигна такова разнообразие с домашно приготвена храна. 3 различни ястия на ден не мога да направя, само заради него. А докато детето беше на пюрета, ядеше поне веднъж седмично заешко месо. Откак не е на пюрета, е  ял 2 пъти заешко за година и нещо.

# 8
  • София
Аз давах на Дияна и пюрета и домашно приготвена храна. Не съм забелязала да има промени в кожата или теглото.

# 9
  • UK/София
Мами, искам да кажа на тези,които като мен до скоро хранеха децата си само и единствено с пюрета, откакто започнах аз да готвя на бебе то си промени цвета, кожата стана гладка, започна по-бързо да наддава....изобщо истината е вдомашно приготвената храна според мен.

А стига де!Моето дете до 1г.4м. беше на купешки пюрета и кожата му беше сбръчкана. Simple SmileТуку измислите някоя велика тема.

Домашната храна е хубава, но чак да има такива драстични промени при въвеждането й.................хайде не пишете вицове.

# 10
  • София
Готвя само домашни меса и зеленчуци, иначе - готови.  Тоест, храни се "комбинирано", но съм по-склонна да заложа на купешките храни, вместо на хормонално третирани бройлери!

Другото за кожата и т.н. е, хм, меко казано нереалистично!

# 11
Готвя само домашни меса и зеленчуци, иначе - готови.  Тоест, храни се "комбинирано", но съм по-склонна да заложа на купешките храни, вместо на хормонално третирани бройлери!

Другото за кожата и т.н. е, хм, меко казано нереалистично!
[/quo
Ами ДА! На вас не ви се вярва ама детето беше пожълтяло от тия жълти пюрета! Не ви се вярва, ама е така! Сега тенът и няма нищо общо с жълтото...

# 12
Правя домашни пюрета, но не мога да осигуря такова разнообразие като при купените. Освен това, готвенето отнема известно време, а синът ми не може и минута да стои без компания, така че, не всеки ден правя. Иначе, определено съм повече "за" домашно приготвената храна.

# 13
Еми тук в Бг слагат оцветители и децата са ни оцветени явно Laughing
Моите и двете не близваха готвено.Оцеляха на консерви.Сега са на обща храна, така или иначе -каквото за нас, такова и за тях.

# 14
Здравейте мами.Моят син още от самото начало не искаше и да ги погледни купешките пюрета та ми се налагаше да му правя домашни.После започна да ги яде ама си предпочита на мама яденцето!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт