Оле мамо, стой на щрек, че АПРИЛското човече смели крачки прави вече!

  • 14 277
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 441
Здравейте,момичета!
И аз гласувах!Много се моля да се падбе първата седмица,защото днес разбрах,че ще имам изпита на 14 юни.... Sad Cry Confused А толкова ми се иска да дойдем!!!

Дени,честит рожден ден!!!!!

оАз днес съм направо скапана-боли ме главата,стомаха.Моля се да не е някой грип,че нз как ще опазя Алекс.

# 31
  • БГ
  • Мнения: 735
привет от нас Hug
Денисимо, честит рожден ден   bouquet  bouquet  bouquet много щастие и радост с малката принцеса ти желая, а подаръка, и мъжо не е по тази част, даже цвете не подарява вече Whistling, но мисля че най-хубавия подарък си го получила вече и тепърва предстоят още по-хубави подаръци в очите на малката ти кукла,весело изкарване Peace
ходене- сама обикаля по мебелите  навсякъде , дърпа рови ,пада, крещи , не ползва, проходилка даже, смело си ходи и малко пълзи ,като ходи с нас я държим за ръце и се хили  щастлива.
зъбки- имаме 2 напълно излезли и 4 идват бавно славно,сутрин ме буди с малко мрънкане явно болят Sick
хубава вечер на всички. Hug

# 32
  • Мнения: 1
 Честит рожден ден на Денисимо! Много здраве, късмет и само хубави неща да ти се случват.

Ние се изправяме сами, лазим когато имаме някаква цел да достигнем и като го държа прави няколко крачки на пръсти (като балеринка), обаче сам да тръгне ще трябва още време да мине. Между другото, момичета, вие с обувчици или  без ги държите дребосъците когато ходят или се опитват да ходят?

Спокойна нощ на всички.

# 33
  • Попово
  • Мнения: 687
пуснаФ глас за нас тримцата- малките мъжленца и аз Simple Smile Peace

# 34
  • Мнения: 11 003
Гласувах и чакам с нетърпение резултатите. Много се чудих между 3 хотела newsm78

# 35
  • Мнения: 6 441
А защо не можем да си редактираме гласа...?Има ли начин да се промени?

# 36
  • Мнения: 151
Денисимо[/color], честит рожден ден !   bouquet  bouquet  bouquet
Днес бебка направо ме изуми, стана от предиобедния сън в 11.20 и цял следобед не искаше да спи. Заспа в 20 и нещо и аз след час като се опитах да я преместя в нейното легло се събуди...и сега ще видим  Rolling Eyes  Приспивам я вечер на спалнята или на ръце и като я оставя в нейното креватче веднага се буди със страшен писък. И така се приспиваме най-малко по 3 пъти, след което мама наистина губи търпение  Crazy
Татито ми заявява вчера че може да го преместят друга смяна, а тъкмо всичко се нагаждаше, почиваше 7,8 юни и сега незнам да гласувам ли или не.  Rolling EyesАми да гласувам, пък ако случайно нещо се обърка и се окаже, че има и някоя друга мама от София без тати и със превоз да пътуваме заедно Embarassed

# 37
  • Мнения: 635
Малко снимчици от нас : http://bebeapril2007.multiply.com/photos/album/58#199

Сега виждам че има отзиви на наите снимки, как става това ! Ивалекс особенно много отзиви си написа, мерси за комплиемните !

# 38
  • Варна
  • Мнения: 966

А защо на мен не ми го отваря  Sad

# 39
А защо не можем да си редактираме гласа...?Има ли начин да се промени?
Вече може Mr. Green

# 40
  • Мнения: 6 441
А защо не можем да си редактираме гласа...?Има ли начин да се промени?
Вече може Mr. Green
Hug Heart Eyes Hug

# 41
  • Мнения: 367
здравейте и от нас.

ние се позагубихме малко в Ямбол Simple Smile последните 2 теми ги прегледах по диагонал. Филип е в отпуск и не мога да се добера до компютъра.

надявам се всичко да е наред с бебечето на сладка мама.

за гласуването. според мен има много предложения и гласовете много ще се разсеят. да не говорим, че за един курорт има посочени по няколко хотела. морето трябва да отпадне като вариант, защото има хора който са от другия край на България и ще им отнеме много време за пътуване както и за пътни. всички сме с различни финансови възможности. дайте да се спрем на 3-4 предложения. надявам се да не засегна някои с това си изказване.

надявам се вече да не пропускам теми и да съм в час с обсъжданията.

# 42
  • Мнения: 50
Здравейте мами,ще ни приемете ли във вашия отбор.Борис е роден на 19.04.07(06.05).Има вече два зъба,ходим на детска кухня , хвърчи с проходилката и се изправя сам като се държи за нещо .Друго не се сещам за сега,лек ден на всички мами и бебоци Simple Smile Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 6 268
psm , добре дошла на теб и на поредния адаш в априлския отбор  Laughing Много Борис-овци, много нещо  Mr. Green

# 44
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Здравейте мами,ще ни приемете ли във вашия отбор.Борис е роден на 19.04.07(06.05).Има вече два зъба,ходим на детска кухня , хвърчи с проходилката и се изправя сам като се държи за нещо .Друго не се сещам за сега,лек ден на всички мами и бебоци Simple Smile Hug

Здрасти на адаша  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт