Оле мамо, стой на щрек, че АПРИЛското човече смели крачки прави вече!

  • 14 278
  • 295
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 91
ЗАПОВЯДАЙТЕ НА СЛАДИЧКА ПОЧЕРПКА ЗА ДЕСЕТАТА МЕСЕЧИНКА НА БЕЛА, ТОМИ И ТОШЕТО!!!

PEPENA,  SMOOTHHug Heart Eyes Hug
450 - Ако е хубаво времето може да се доклатим на среща.

# 166
  • Мнения: 78
А пък за духането на лампичката, не съм я учила. То защо се прави?

 Laughing за удоволствието да се посмеем на гърба на малкото глупаче... не се сетих за някаква градивна причина  Crazy

# 167
  • Мнения: 50
Здравейте,

честита месечинка на празнуващите бебоци   bouquet

И аз гласувах за джуджето Рая.

Да се оплача и ние като elku - elena сме с бактерии. Нямам идея от къде се появиха и каква е причината а лошото е че и докторите нямат  Mr. Green Глядаха я на ехограф няма никави проблеми. Няма и симптоми - няма температура, не изглежда болна, жизнена е, наддава си, расте на височина, единствено урината й мирише малко по силно. Аз от това се усъмних и пуснахме изследвания.
Сега ще се лекуваме. Уф като знам колко са упорити тези гадини и как трудно се лекуват и доста време ще изкараме на антибиотици  #2gunfire  #2gunfire

Отгоре на това баткото ми е болен. Цяла нощ не съм спала заради него. С температура е и го болят мускулите дано не зарази и малката  Praynig

# 168
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Честито на месечинките!

lina6.3, мойто ужасно много кърмено бебе също е пристрастено към биберонът! (както към гърдите ми  Embarassed ) Виж с баткото не съм имала такъв проблем, а той е кърмен по умерено! Така, че според мен си зависи от детето! От сега обмислям тактики за отучване от биберон!

Мислех си, че децата, които са кърмени не се вманиячават по бибите толкава, но явно съм в грешка. Може би наистина си зависи от детето.

Гласувах и за Рая и за Мони.

И да ви се похваля. Моята счетоводителка най-после ми е подала първата молба за майчинските, та до една седмица може и пари да имам. Simple Smile

# 169
  • Мнения: 635
Здравейте

биба - ние също много ползваме бибата, като спим, като заспи я маха , но по някое време като се буди я иска! Но има време няма дете да ходи с биби на училище нали  Laughing

сън - вече да се похваля ли незнам от 2 дни заспива към 10 в леглото си, но следобед спи само по 2 часа и това е за деня, но пък става към 9 ч. !

умения - умее да танцува, като чуе музика и почва, прави боц, дзак, но когато тя реши и  ходи като я държа !
Като  икажа - не вместо да не пипа, тя почва да ми крещи силнооо! Какво ще правим бута навсякъде !

Кати М и Светле
- защо се притеснявате , еми нали имате мъже , и аз си мислех че Даная пък е слабичка, но само на килограчми иначе си е добре, нормално !


Идва Свети валентин, как ще изненадате своите половинки ? Идей чакам !

# 170
  • Мнения: 872
Честито на месечинките   bouquet
А пък за духането на лампичката, не съм я учила. То защо се прави?

 Laughing за удоволствието да се посмеем на гърба на малкото глупаче... не се сетих за някаква градивна причина  Crazy
   Peace
 Докато я кърмих изобщо не поглеждаше бибата,но като приключихме с кърменето вече си я цока нощем.
 Дано бързо преборите бактериите. Дали не се замърсяват пробите урина

# 171
  • Мнения: 0
Здравейте!
Черпя за здравето на Мони ,който днес става на девет месеца!

Поздравяваме и другите месечинковци!
Сърдечно благодарим на гласувалите за нас в конкурса! И ние пуснахме глас за Рая на Бенита-трябва да се подкрепяме априлчетата  Heart Eyes
Слънчев и приятен ден на всички! Flowers Sunflower

# 172
  • Мнения: 228
Eraser, приеми най - искрените ми извинения, че Ви пропуснах в поздрава към месечинковците ни! Нека Мони да те радва ежедневно с нови постижения и расте здраво и усмихнато хлапе!

# 173
  • Мнения: 0
Eraser, приеми най - искрените ми извинения, че Ви пропуснах в поздрава към месечинковците ни! Нека Мони да те радва ежедневно с нови постижения и расте здраво и усмихнато хлапе!

Благодарим! Не се притеснявай,че си ни забравила-просто не сме вписани на първа страничка,затова ......Embarassed
Така,че имаме молба към тези от вас,които така добре оформят темичките-да ни впишат  Blush
Ето и малко данни-Симеон,роден на 30.04. в Майчин дом-Варна,4.200кг,53 см. ТенкЮ  Laughing

# 174
  • Мнения: 872
Ами тогава да помоля и нас да ни включите в заглавната страничка - Мира , родена на 2.04.2007г. в УМБАЛ - Плевен с мерки - 2300гр и 46 см

# 175
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Много целувки на месечковците  Mr. Green   bouquet
 Специални благодарности на Хриси_к, че ме подсети за конкурса  newsm51
Аз бях забравила и една дружка по количка ми каза, че са ни публикували снимката, а сега и, че трябва да се гласува  Mr. Green
Изобщо..... издавам багажа вече Simple Smile
Много благодаря, на всички които са гласували за нашите джуджета   bouquet И аз гласивах за Мони Simple Smile

Сега да се оплача, че ние пак сме болни Sad  Днес се събуди с ужасна кашлица. Сега сме на сиропа на Тайс и вит.Ц. Това аз го предписах... дано да не съм в грешка. Вчерашната разходка не ни се отрази добре и на двете.
Хайде всички болнички да оздравяват, че времето се оправя и става за разходки.
Бисквити - яде обикновени и Хогаренас. Обикновените много ги хареса
Бибата- ами почти се беше отучила, но покрай зъбни неволи... се приспива с биба и на ръце. Дано да отминава този период

450, не знам как издържаш с този Редут. Сега покрай тези намаления ще лудна, пък теб съм те мислила тази вечер  Mr. Green Пък да хванеш всички изгодно, пък да дебнеш да не свърши докато пуснеш поръчката, пък пари... абе луда работа... Аз съм със стегнати куфари... скоро ще ме гонят от нас Mr. Green

# 176
  • Мнения: 1 981
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА БЕЛА И ТРИМАТА Й КАВАЛЕРИ - ТОМИ, ТОШЕТО И МОНИ! Много да ви радват сладурите!
Залъгалката Алек също я ползва за приспиване и като го обличам да излизаме, защото тогава такъв рев му тегли, че ако не му е запушена устата, ще паднат стените! Не знам кога и как ще го отучвам, ще видим...
Бисквити му давам почти всякакви вече, без шоколадови и какаови, разбира се. И солети яде...въобще май доста неща е ял и не се противи хич.
pepa_k, elku-elena, бързо да ги изтребвате тия гадове...Голяма напаст били тези бактерии! #Crazy
И аз гласувах за сладките априлчета! Peace

# 177
  • Мнения: 474
Здравейте мацкииии, аз се загубих доста и доста ще имам да наваксвам....много изписано брей, ...
В свое оправдание ще кажа....повали ме грипа  Cry...направо страшна работа....едвам гледах, а пък трябваше да гледам и Алекс, тъй като Ицо не можа да се освободи от работа /частици, какво да ги правиш  Whistling/. Та така, сега вече се оправих /бай, бабо...пу-пу-пу/, че беше страшно. Малчека пък за капак и дойде някаква фикс идея за гушкане...и колкото се опитвах да я избутвам лекичко от мен, да не я заразя, толкова повече ревеше да я  гушкам.....незнам каква имунна система има, ама засега минава между капките...  ooooh!
Сега отивам да ви чета, че много нещо се изписало тук...Само да ви кажа, че банкета на Бабин ден беше супер....

# 178
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Здравейте,

Честито на месечинките!


450, не знам как издържаш с този Редут. Сега покрай тези намаления ще лудна, пък теб съм те мислила тази вечер  Mr. Green Пък да хванеш всички изгодно, пък да дебнеш да не свърши докато пуснеш поръчката, пък пари... абе луда работа... Аз съм със стегнати куфари... скоро ще ме гонят от нас Mr. Green


И аз съм от лудите, но от по-тихите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Накупих дрехи за Борис за две години напред  #Crazy Money Money Money Money

Че са напаст тези бактерий, напаст са! Не знам дали остана вид, който да не сме има ли.  CryДокторите само ни тъпчат с антибиотици. Уж допълнителните изследвания са ок.  newsm78 писна ми и ще ходя за трето мнение при друг специалист /минах Токуда, Пирогов/, пък ще видим. Praynig Praynig Praynig

Биберон - не ползва. Борис си смуче палеца около минута като заспива след обяд и после сам си го вади от устата.

# 179
  • Мнения: 350
БЕЛА, ТОШИ, МОНИ И ТОМИ ,

РАСТЕТЕ В ЗДРАВЕ И ЗАБАВЛЕНИЕ! МНОГО УСМИВКИ НА МИЛИТЕ ВИ ЛИЧИЦА!
[/size]

pepena  , улучила си почерпката, Томи си пада много по тиквата!

Ние се връщаме от консултация-9550 гр.74 см.
 Аман вече от тази закостеняла Българска педиатрична асоцация и нейните говорители-педиатрите. Изкараха ме , че си държа гладно детето, т.е. защо основната му храна била кърмата.Щяло да ми стане после злоядо и други врели некипели......
Вчера в "Часът на мама" един лекар хубаво го каза, че БПА е с девиз "страх лозе пази" и затова: стерилизация до 1 година, захранване от 2-рия месец, сакън да не останат гладни, а последствията от ранното захранване не ги ли отчитате бе хора.Винаги се ядосвам като ходя на к-ция.Защо другата ни педиатърка не ми говори така ,а се съобразява с моите възгледи и нагласи?Хем е възрастна и с изключителен опит в педиатриата.

Общи условия

Активация на акаунт