Оле мамо, стой на щрек, че АПРИЛското човече смели крачки прави вече!

  • 14 275
  • 295
  •   1
Отговори
# 195
  • Попово
  • Мнения: 687
Sve_dim
късмет Ви желаем Hug дай Боже всикоч да е наред Praynig ти не се панирай, Бобо ще разчита на теб  Heart Eyes

# 196
  • Мнения: 1 981
Sve_dim, сигурно всеки би се притеснил на твое място, но нали е само преглед! Наистина е по-добре да не се отлага, защото напрежението ще нарастне! Май или февруари, все едно е! Аз разсъждавам винаги, че е по-добре да минава по-бързо неприятното и да продължаваме напред! Стискам палци да е по-добрия вариант! Hug
Рождения ден - въобще не съм го мислила...то в нашата ситуация май ще поканим съседската мома /месец по-малка от Алек/ и още едно семейство...не знам...ще го мисля!
14.02. - никаква идея си нямам! newsm78

# 197
  • Мнения: 161
Здравейте най-после и от нас.
След моето странно изкраване на този пуст грип smile3545, бях два дни и с постоянно сълзящо око, защото си имам една побойница вкъщи newsm66, която ме одраска В окото, но вече мога и да виждам, освен, че и дишам hahaha
Сега и аз ще ви чета назад book.
биберон- въпреки, че се кърмехме до преди около месец (с малко насилие Embarassed) Криси от самото начало си е пристрастена бибосмукачка smile3504, не отказва биба, а без нея не заспива. Иначе е усложлива, като й кажа "Искам и аз биба" и тя ми я завира в устата Laughing.
кръщене- на Крисуна-Муцуна ще е началото на август, тогава ще си дойде кръсницата й, най-вероятно ще е в Троянския манастир bishop с най-близките, а после ще се почерпим в Плевен, поне за сега така съм го планувала. Наскоро чух, че имало и някакъв ритуал и в Градския съвет ( newsm78като едно време)
Sve_dim, спокойно!  HugВсичко ще е наред, щом докторът е преценил, че може и сега, може би е по-добре, ще мине бързо, не се притеснявай! Peace
450, вие нямаше ли да идвате към нашия край? Rolling Eyes
GrOzNoTo^_^PaTe, пиши на лични какво ти трябва относно педагогиката, социалните дейности и т.н.. Иначе мисля, че larsen е завършила педагогика.

# 198
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Smoot Гранда е в ремонт до колкото знам. Интересувах се, защото синът ми има РД на 28,03 и се чудя къде да го празнуваме, но ти все пак провери до април може и да го оправят.

eraser в Бачковския манастир правят кръщенета или поне преди 3 год. правеха. Ние там кръщавахме баткото и спахме направо в самия манастир. Беше много хубаво. Мисля даже, че все още пазя телефона на човека, който отговаря за настаняването и чрез който си резервирахме местата ако искаш мога да ти го дам да му звъннеш и да питаш каквото те интересува.

Sve dim стискаме палци всичко да мине бързо, лесно и безпроблемно.

# 199
  • Мнения: 491
Sve_dim кураж. Ние тук ще стискаме палци и ще пращаме към теб и Бобо много положителна енергия Simple Smile.

Ето го и Петърко Hug

Бисквити - ние купуваме cicibebe и съм много доволна. Ям ги наравно с бебо:blush: А и като цена са добри - пакета е 1,10лв.

страхотна разходка беше  Hug
Удоволствието беше взаимно Hug

За 14.02 мисля тази година да не предприема абсолютно нищо. Ще чакам да гледам сеира на половинката hahaha какво ще измисли и дали въобще ще включи каква дата е Party.

Кръщенето ние го направихме още когато Пепо беше на малко повече от 2 месеца Simple Smile. А за РД ще мислим в движение, че нали сега сме на тясно и ни предстои местене.

Ей щях да забравя Crazy Тази вечер Петър за пръв път ми даде целувка след като съм му я поискала. Разтопи ме. Казвам му "Дай на мама целувка", а той ме погледна, надигна се и с такава чиста нежност ми залепи една бебешка целувка на лицето Two Hearts, че още ми е топло на душата.

# 200
  • Мнения: 4
   На нас от кухнята ни искаха 20 бурканчета ,60 капачки даже имаха и претенции да са
червени или сини ,та се наложи да обикалям пазарите.Като взехме първият път яденето
имаше бурканчета с капачки даже от пюрета на ам -ам .
  За срещата за сега ще идваме само да не ни мине котка път,без претенции сме къде ще е .

# 201
  • Варна
  • Мнения: 966
Добро утро мамчета,

Хайде да черпя аз днес по едно кафенце:


Реших да проверя какво сте писали, а то няма никой все още. Simple Smile

# 202
  • Мнения: 29
Добро утро,мами и бебчовци HugНие вече почти не спим нощно време и през деня карам на автопилот #CrazyНезнам дали е от зъбите или просто свикна да се буди,защото не плаче.Просто го взимам при мен започва да цока и след малко го местя-така по няколко пъти на нощ
Купихме лятна количка-някаква без марка,ама ми е супер удобна и лека,страшно съм доволна,дано изкара лятото Wink
За кръщенето-кумовете ни са в чужбина,сега чакат и бебе,та щом си дойдат веднага ще го направим.Ама то не се знае кога ще е ooooh!
Sve dim,с вас сме и стискаме палци,да минава бързо и да забравите
sissi,липсваше ни,мила.Важното е,че вече сте добре.Докъде сте с новата къща newsm78
smooht,не обръщай внимание на разни коментари от лекарите,те не ти гледат детето,лесно им е да са привърженици на една или друга теория.Като има проблем обаче,измятат се и застават чак на другия полюс,важното е да са прави,а ти да не си разбрала нещо.
Хайде,хубав ден ви желая,мойте станаха и искат внимание

# 203
  • Мнения: 0
Добро утро и от нас! Както не пишех често,сега като се отприщих.... Simple SmileДадох на Мони една найлонова торбичка да си шумоли , докато обикаля с проходилакта около мен и сега има мир и спокойствие.Ние продължаваме с неспането.И аз се чудя зъби ли са или навик.А гела Пансорал-много гаден,бе... SickАз се чудех защо не ми дава да му намажа венците.Дали и другите са с толкова кофти вкус?
Лина6.3- ще се радвам ако намериш телефона на настаняващия в Бачковския манастир,въпреки че повече ми се иска да е в Рилския.Вие кога бяхте там-преди или сред ремонта? Защото си спомням,че с мъжа ми ,тъкмо с е бяхме запознали, ходихме на почивка до Триград и на връщане минахме през манастира.И тъкмо правеха ремонт на хотелската част.
Имам въпрос към мъжките мами относно забелването.Какво ви съветват вашите педиатри? Защото ние имаме нова педи,която е на коренно срещуположното мнение по този въпрос от старата ни.Ясно ми е ,че и тук мненията ще се раздвоят,но все пак...
Хайде приятен ден на всички ви! Как искам вече да слънчево и топло....Стегнаха ни се душиците в къщи .

# 204
  • София
  • Мнения: 9 110
Sve dim, стискаме палци всичко да мине като по вода  Hug
lina6.3, мерси за кафенцето.
Пансорала, Ого го "яде" с кеф  Wink
Абе тоз Петърко е като акробат  smile3501
Рождения ден- мисля да е у дома с още няколко дечица от квартала и майките им. Те повечето са малко по-големи от Ого. Вече няколко рождени дни минаха така. Доста добре се получава. За клуб ми се струват малки. Да се надяваме, че Ого няма да е болен баш тогава.
За кръщене- не сме мислили още- ще е в Русе, където са роднините и кумът/кръстникът като имаме възможност да отидем до там (времева и финансова) и да го организираме.

# 205
  • Варна
  • Мнения: 966
eraser пратих на лични.

За рождения ден още не съм мислила, че преди това ми предстои на баткото. Но по принцип казват, че на колкото години е детето, толкова трябва да е броя на гостите /децата/ плюс 1-2. И този път смятам да го спазя това. Ще поканя най-вероятно 2 децица на нейната възраст горе-долу в къщи да поиграят и да ги наснимам. Иначе децата много се натоварват и превъзбуждат. С баткото бях поканила около7-8 деца и той беше много ушашавен, бързо се измори и започна да мънка и да хленчи. До като дойде време за тортата той вече беше много разстроен и за това този път смятам да е по-скромно. Пък живот и здраве за 2-те год. на заведение с повече приятелчета. Peace

# 206
  • Мнения: 78
А гела Пансорал-много гаден,бе... SickАз се чудех защо не ми дава да му намажа венците.Дали и другите са с толкова кофти вкус?

Другите са много вкусни  Simple Smile

за забелването - докторът ме караше да го правя, но аз не го слушам много  Whistling на следващата консултация съм дала поръчение на майка ми (тъй като тя е в майчинство вече) да го накара да го види обстойно да не би да задържа някаква мръсотия там, защото в банята мием колкото позволява кожичката, а то не е много. Ако има проблем, съм решила да го водим на хирург и да приключим с тия дивотии.

за кухнята пък на нас ни искаха 15 малки бурканчета с капачки и 5 от 400 мл също с капачки

кръщене няма да правим. малко сме антирелигиозни вкъщи. да прави каквото си реши той, като порасне.

рождения ден от сега сме решили, че ще го изкараме само тримата някъде на планина.

бисквити - и ние купуваме чичибебе, слагам по две в млякото на ламчо

# 207
  • Мнения: 1 925
Добро утро!
за биберона - от 1 седмица се каня да питам и ето че са ме изпреварили... Чудех се кога да се махне изобщо бибата, за Мая изобщо не е проблем, ако не и я дам през деня не се сеща изобщо, през деня заспива ( както сте забелязали от снимките ) във всякакви пози без биберон, вечер заспива пак без биба след като си изпие шишето с мляко. Единстеното време, през което иска биба е когато я боли зъбенцето, което почти е излязло, тогава мажа с Калгел и после биба и има спокойствие...  ooooh! Та се чудех с тия зъби да не започне повече да цока бибата и после да стане трудно махането ?  newsm78
За закуската - момичета дайте идеи за закуска на бебоци, защото Мая хич не харесва попарата, хапне 2-3 лъжици и после стиска устенцата и разбира се аз дояждам ( за разлика от нея аз преокрих попарата  Blush )... Та въпросът ми е какво друго да давам ? Днес се сетих за вариант АМ + обикновени бисквити и до тук се изчерпах с идея  ooooh!
Срещата утре - кой ще идва освен Анишка, 450 и аз ?

# 208
  • Варна
  • Мнения: 966
За закуската - момичета дайте идеи за закуска на бебоци, защото Мая хич не харесва попарата, хапне 2-3 лъжици и после стиска устенцата и разбира се аз дояждам ( за разлика от нея аз преокрих попарата  Blush )... Та въпросът ми е какво друго да давам ? Днес се сетих за вариант АМ + обикновени бисквити и до тук се изчерпах с идея  ooooh!

аз редувам попара, биквити с мляко, елда с плод, кус-кус и няколко пъти вече и правя филийка с пастет/гъши/ - много добре си я похапва.
Само дето не знам елдата дали спада към кашите, вие как мислите? Защото отделно и правя 2 пъти в седмицата за следобедна закуска каша. Да не вземе да се напомпи много, че татито е казал да внимавам да не станела дебела като него  Laughing

# 209
  • Мнения: 78
Страчи, освен попара аз давам и кус-кус. Варя му три супени лъжици (на мен ми се струва в повечко, ама Филип е ламя и все иска още). След това добавям АМ 30 мл и натрошавам обезсолено сиренце. Много му харесва  Peace

А майка ми му дава и супа, тъй като от кухнята дават на ден супа, основно и десерт, а дори и Филип не може да изяде 200 мл супа и после манджорно на едно ядене. Така тя му оставя супата за на другия ден за 10,30 ч. Натрошава му един сухар и му дава бонус и парче сиренце   chef

Общи условия

Активация на акаунт