Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мами, интересува ме инфо за 12 ясла и 61,65,67 ОДЗ Слатина.
Интересува ме отношението на персонала към децата,базата, двора,заниманията.
Ще ми е полезно всякакво инфо от мами, имащи деца посещаващи тези заведения.
Благодаря ви.
Цитирай

София

12 ясла е на Редута, на Плачковски манастир. Води се оздравителна, т.е.  групите са с по-малък брий деца (независимо от това, че в момента са пълни до дупка!). Базата е поостаряла, но се поддържа добре. В групите има играчки. Децата са щастливи, когато влизат (не плачат много деца, а влизат с усмивка!).
Персоналът е добър, отнасят се добре с децата и с родителите. Crazy Базата е добра, а храната е повече от добра - готвачката готви невероятно вкусно! (Опитала съм го!  Blush)
На Редута има още една ясла - 56-та, на Христо Максимов 12. За нея съм чувала също добри отзиви, но не познавам базата й.
За яслените групи в 67 ОДЗ нямам добри отзиви - персонал нямало и недостигал, всеки ден различни лелички имало, децата трудно свиквали. Tired
Цитирай

София, откъм тъмната страна

Моят син е в 65-то ОДЗ в Слатина. Все още е в яслата. Базата е добра - ал.дограма, ламиниран паркет, хубави играчки (всяка Коледа родителите събираме пари за нови), телевизор(това не знам дали е плюс) който явно използват всеки ден- Снежанка, Ну погоди, трите прасенца....... Храната не знам как е на вкус, но поне на лист е разнообразна, явно е добра, защото моя злоядчо все си искал допълнително. Леличките винаги са усмихнати, поне на вратата се държат добре с децата, но сина ми си ходи с желание и досега не се е оплакал от някоя лелка. Естествено едната му е по-любима и съответно по-добичка, ама това мисля е нормално. Лепят някакви апликации, учат стихчета свързани със сезоните и празниците. Сборни групи има само по празниците.  Въобще мнението ми е положително. Като влезеш в групата изглежда приветливо и чисто, и персонала е усмихнат и любезен, директорката също. Най важното е че детето ми е винаги спокойно след ясла и ми разказва с охота какво са правили през деня, какво са папкали,  а за мен той е главния барометър за това дали е добра една ясла или не.
Само ще ти кажа, че в предишната ясла леличките почти никога не се усмихваха, от вратата духаше една студенина като влезеш, и въпреки, че можехме да влизаме до шкафчетата, малкия започваше да му трепери брадичката още от вратата. Да не говорим за още много други неща... затова вече и не сме там.
Малко дълго стана, ама дано съм ти била полезна. А и само да вметна, че не всичко е розово и като по ноти, понякога ми го връщат ухапан, веднъж лятото си беше ударил много жестоко челото в една стена.... но това са си хлапета все пак, а и моя си е дивичък.
Цитирай

сред хиените :)

Благодаря, на авторката   bouquet
Моята Киара, от понеделник, ще посещава 12 ясла  Very Happy Ще следя темата за отзиви, понеже аз не мога да кажа нищо за момента.
Цитирай

Много ви благодаря за полезното инфо.
Лошото е, че ако изберем яслата догодина ще трябва пак да се кандидатсва,но да е с наборите, а сега в одз може да тръгне по рано.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.