Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бързам да се похваля. Днес докато бях тръгнала по работа на колелото на 5-цата до съдебната палата /откъм страната на спирката посока Алабин на Княз Борис І/ открих супер Аутлет за детски дрехи - от 0 месеца до 10 години. Направо са невероятни, а в момента имат и 30% намаление. Аз лично си понапазарувах, ама просто не можах да устоя - за 49 лева купих : две костюмчета /панталон с блузка/, две блузки и едни къси панталонки. Предимно продават KANZ, видях и дрешки на NEX.

П.П.С горенаписаното искам само да бъда от полза, а не да рекламирам магазина, дори не му запомних името.
Цитирай
Za koi grad stawa duma .
Цитирай

В подножието на Витоша

Така като чета за София става въпрос. Smile

Благодаря , че сподели.
Цитирай

София

Аз не го намирам за супер, защото цените му не са като за аутлет. Вчера ходих и видях джинси за Ния по 30лв. Shocked. Ами аз за тези пари ще и купя и от други места, без да имат претенцията да са аутлет. Иначе съм пазарувала два пъти от там. Това е просто лично мнение Peace
Цитирай

софия

Аз не го намирам за супер, защото цените му не са като за аутлет. Вчера ходих и видях джинси за Ния по 30лв. Shocked. Ами аз за тези пари ще и купя и от други места, без да имат претенцията да са аутлет. Иначе съм пазарувала два пъти от там. Това е просто лично мнение Peace
И аз мисля същото. Дрешките не са лоши, но цените им са като и в другите магазини. Но пък и всеки има различно виждане за "невероятни" неща.
Цитирай

София

И аз мисля същото. Дрешките не са лоши, но цените им са като и в другите магазини. Но пък и всеки има различно виждане за "невероятни" неща.

И аз съм на това мнение Peace .Миналата седмица търсех  там дрешки за ръст 80см. за момиче,въобще нямаше избор  и на цветове освен розово ,розово и пак розово Crossing Arms
Цитирай

Sofia

Днес ходих в този магазин и съм много доволна. Купих дънки на дъщеря ми - 128 см. - на Kanz за 20 лв. Като се има предвид, че масово дънките куча марка се продават за 30-35 лв. Само за информация, ще затварят магазина във вторник. Така че  - съвсем скоро няма да го има. Благодаря на storm76 за информацията.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.