Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sofia

Понеже смятам то да е втора употреба , трябва да знам какво ми е нужно , за да пусна обява във форума .
Поли сега ще направи годинка и тежи почти десет килограма .
Столчетата в какви граници вървят , от колко до колко кг. имам предвид .
Цитирай

Пловдив

Купи си столче от 1г до 4 г. Седящо. Обикновено имат по 3 позиции за колана и 3 за приплъзване на самото столче към лягане. За задната седалка са. Ако нямаш колани отзад, от автоморга си купи ( личен опит )Най-евтините нови столчета са около 70 лв. На метро може и по-малко, ако имат промоция. Ако можеш да си го позволош, гледай да е ново. Ако не, поне да не е блъскано, счупено и т.н.

И ако смяташ наистина да го ползваш. слагаи бебо възможно най-скоро. За да свиква. Ако го оставиш да те мачка из колата, не е сигурно че ще стои мирно в стола.
Иначе е гот да си пътува в столчето. Така всички са спокойни.
Цитирай

София

Нашето  столче  е на Чиполино, ама не съм много доволна,  защото коланите са такива, че детето се  слага доста трудно. Моят съвет е,  като  тръгнеш да го  купуваш -  вземи  и  бебо и  пробвай  да го  сложиш  в  столчето  на място. Така  ще добиеш някаква представа за какво  иде реч.
Цитирай

София, Надежда 3

Моето скромно мнение е, че ако столчето е марково, нямаш основания да се притесняваш дали на детето ще му е удобно.
 Да ме прощавт феновете на CHIPOLINO, BERTONI и пр. но продуктите им ( с малки изключения) са направени само привидно удобни - ми не може да си риташ коша на количката докато я караш, а за да я буташ ръцете ти да трябва да са с 10 см по-дълги и пр, но това е друга тема, малко се увлякох.
По-скоро трябва да съобразиш дали столчето ще ти пасне на седалката на колата - при нашето има голям луфт между седалката и облегалката на столчето, дори в най-прибраното положение, столчето отива много напред, крачетата на детенце също, а седящият на предната седалка трябва да се залепи за стъклото. Изобщо не предвидихме този момент като го купувахме, така че пробвай го на колата.
Успех
Цитирай
... Изобщо не предвидихме този момент като го купувахме, така че пробвай го на колата.
Успех
И моето мнение е такова. Тук при покупка на столчето винаги се мери дали пасва на колата. Ако не - модели бол.
За модел - мисля, че най-добре ще се чувства в такова, което е от 1 до 4 години (някои се водят от 0-4 години)
Цитирай

София

В Библиотеката с полезна информация на форума можеш да се информираш подробно. Успех в избора и безаварийно возене  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.