ОБИЧАТЕ ли да се гримирате? - 15

  • 13 003
  • 477
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 233
ей, Преславчето много готино така! да се посртиже наистина!
абеее, ние само за прически ли ще си плямпаме?
я кажете дали може освен с руж да си стесня оптично лицето с някакви други трикове? Thinking newsm78

С 2 цвята руж. Но внимавай да не си направиш оптически по-голяма долната челюст.  Peace
Анче, ама как точно бе? един цвят ама различни нюанси ли или два различни ружа - един в естествен цвят и един - в силен цвят, например цикламено?
все ползвам само 1 цвят руж - независимо дали розов, бронзов или оранжев, в средата на бузите, под скулите - не върху тях...

# 46
  • Мнения: 1 354
 newsm44 newsm44 newsm44
 newsm51 newsm51 newsm51
  love001  love001  love001
 newsm03

# 47
  • Мнения: 4 447
Буле, ружа се нанася от основата на ухото към ъгъла на устата. Това, да речем, е с прасковено-розово цвят руж. За, да подчертаеш скулите и да постесниш лицето е необходим 2-3 тона до 4 по-тъмен руж. Нанася се съвсем леко и внимателно под скулата (от вън на вътре) и в края на челюстта - от ухото надолу и към вътрешността на бузите.

Този Вариант не е особено подходящ, ако мислиш да си с прибрана коса.

И също, внимавай с тъмното. Разпредели го хубаво, даже и малко по ухото, за да няма видима и категорична разлика.  Peace

# 48
  • Мнения: 1 668
Ей ма и мене с косицата на Райна ,няма па само вие smile3534
http://djesminka.multiply.com/photos/album/7#4

# 49
  • Мнения: 233
еее, Анче, страшна си - благодаря много и за идеята, и за упътването!

ето и един сладък семпъл дневен грим - на скандалната оперна певица Анна Нетребко:

# 50
  • София
  • Мнения: 5 289
Извинете,че го пускам тук,ама виждали ли сте или по скоро не сте виждали такова чудо
О не тая снимка бе,тая беше за компроматите,лелеее ония цици сигурна там съм ги пуснала ooooh!.

# 51
  • Мнения: 1 317
Анче-Мамче, на Л"ореал този ФДТ и аз го ползвах като бях в USA. Мисля, че определено е най-добрия, на който съм попадала. Като се върнах потърсих тук и в Русе, в един от по-хубавите магазини за козметика открих, но след почти веднага след това спряха да ги продават и не съм виждала  Tired

# 52
  • Мнения: 4 447
Анче-Мамче, на Л"ореал този ФДТ и аз го ползвах като бях в USA. Мисля, че определено е най-добрия, на който съм попадала. Като се върнах потърсих тук и в Русе, в един от по-хубавите магазини за козметика открих, но след почти веднага след това спряха да ги продават и не съм виждала  Tired

В момента ровя из нет-а. И мисля, че имат нова опаковка тия ФДТ. Виждала съм ги по магазините и педи НГ бяха 22-25лв - баси ... Това моето го купих за 8 долара ли за колко беше и с него карах 2г., ако не и повече. Сега гледам в иБей и ще се нервирам накрая, и ще си го поръчам.  Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 5 289
Има такъв ФДТ само че е във шише-флаконче.

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 00:25 от КАРЧЕВА

# 54
  • Мнения: 10 758


В момента ровя из нет-а. И мисля, че имат нова опаковка тия ФДТ. Виждала съм ги по магазините и педи НГ бяха 22-25лв - баси ... Това моето го купих за 8 долара ли за колко беше и с него карах 2г., ако не и повече. Сега гледам в иБей и ще се нервирам накрая, и ще си го поръчам.  Mr. Green
Да, ама докато дойде до тук си вдига цената.Транспорт, мито, ДДС, наем на магазина, заплата на продавачките Whistling

# 55
  • Мнения: 4 447


В момента ровя из нет-а. И мисля, че имат нова опаковка тия ФДТ. Виждала съм ги по магазините и педи НГ бяха 22-25лв - баси ... Това моето го купих за 8 долара ли за колко беше и с него карах 2г., ако не и повече. Сега гледам в иБей и ще се нервирам накрая, и ще си го поръчам.  Mr. Green
Да, ама докато дойде до тук си вдига цената.Транспорт, мито, ДДС, наем на магазина, заплата на продавачките Whistling

Кво мито, кво ДДС - тотално не си в час. Mr. Green Цената докато дойде да стане макс 12-15лв. И то МАКС  Peace




ааааа... ти говори за друго.. аз докато зацепя

# 56
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
По повод питането ми закръглите очи  Shocked
b_u_b_i Ето снимка...дали става ще кажете Peace
Бомбе Много е лесно това с дърпането, ама нещо май май много трудно ми се отдава, пък ми се иска и по джиджан грим да си турям от време на време, та и аз да стана видна убавица ненагледна babydust7 Mr. Green
Ето ме


.......маи от по близък план ще да трябва ooooh!

# 57
  • Мнения: 4 447
Ооооо, тази снимка съм я виждала, показвала си ни я... ама къде, къде  Thinking Thinking

# 58
  • Мнения: 10 758
Съни, утре ще те снимам в по-близък план и ще изтипосам снимката тука.
Тая пак е далече Wink

# 59
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Няма близка снимка, точно поради таз причина Embarassed
Има една с детенце, да я пусна?
Анче_Мамче Виждала си я в снимката на моето семейство...нещо такова

Всъщност вижте тук - може и да има подходяща..........моля абстрахирайте се от това коооолко съм фотогенична, като истинска звезда Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=206993
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=201606

Общи условия

Активация на акаунт