Лунна диета-30.01.-07:03ч.

  • 4 520
  • 131
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 241
Добро утро и от мен! Аз почвам също с едно кафенце, пък после чай до дупка Wink
Успех и минуси на всички!  Hug

# 46
  • Мнения: 231
Запис и от мен. Започвам от утре за 24 часа.
Успех на всички!

# 47
  • Мнения: 3 241
Аз нещо явно блея, през цялото време си мисля, че днес е фазата, а тя е утре.  ooooh!
Май бях посвикнала с тези вторници Wink
Значи днес ще има плодове  Laughing

# 48
  • Мнения: 712
Аз днес се събудих и за мой голям ужас кръвното ми беше 80/50. А не е от неядене или нещо друго. Едвам станах от леглото за да отида на работа.
Тридневната диета отстава за друг път.

# 49
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Айде да пробвам и лунната! Обикновено не издържам на диети, но тази, като е само три дни, ми се струва някак по-приемлива  Simple Smile Стартирам от 77 кг. Ако успея да издържа три дни само на плодове, ще се похваля!

Ламята, ако ще правиш тридневна, нали правиш сметка, че точно деня на фазата - от 7.03h на 30.01.08 до 7.03h на 31.01.08, трябва да си само на течности. И имай предвид, че само с веднъж няма да имаш огромни резултати, най-много се сваляло на пълнолуние, което беше миналата седмица. Така, че можеш да направиш трите оставащи фази дотогава по  1 ден, и тогава вече 3 дни.

# 50
# 51
  • Мнения: 26
само чайове и сокове!!!!!ами като не ги обичам......Ще пробвам по моя си начин пък  каквото стане,защото от онзи ден уж диета а пък кантара нещо е зациклил BlushДано Луната помогне малко Wink
             ох,ами като съм гладна newsm45

# 52
  • Мнения: 1 092
не съм съгласна че най-много се сваля на пълнолуние Naughty , според мен това е доста индивидуално - аз например свалям най-много на новолуние  bouquet
УСПЕХ на всички - виждам че някои са започнали вече , аз ще лунувам само утре

# 53
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Кураж момичета и на мен,че вече съм много гладна,а още не е започнала "същинската луна",обаче не ми липсва мотивация,а на вас?! newsm53

# 54
И аз се амбицирах. За първи път ще стартирам лунната утре.  newsm35 :Иначе съм на плодчета от 5 дена. Дано сваля едно кило поне, което се е закучило.............         fightУспехи на всички   ukliam1 #Milti ukliam1

# 55
  • Мнения: 1 152
Бройте и мен утре  Peace
Успех на всички   bouquet

# 56
  • Мнения: 1 092
Днес уж щях да бъда на сокове и плод,но останах само на вода  Sick лошо няма  Mr. Green утре пак така Peace

# 57
  • Мнения: 314
Бройте ме и мен  един ден ,нищо че предния път се издъних с плодове и таратор .Но в крайна сметка съм доволна за 1 месец лунна диета съм свалила - 2.5 кг .Остават ми още 2-3 кг  . Успех на всички с лунуването утре .

# 58
  • Мнения: 1 488
Ей няма с кого един чай да пие човек!Пожелавам на всички успешно лунуване и да има резултат най-вече!Хубав ден на всички  Hug  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 130
Ей няма с кого един чай да пие човек! .....
Има, имаааа - вече жмуля втори биля  Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт