Queer Eye For The Straight Guy

  • 3 646
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 957
Много са ми сладички

# 61
  • Мнения: 963
Карсън е... потресаващ просто  Mr. Green !

Аз напоследък пак засичам само повторения, ужас. Но пък имаше един много интересен епизод с доста възрастно хипи... невероятна промяна беше  Shocked . Само мисля, че му скъсиха косата с една идея повече, ама... Гледах и епизода без Карсън (който е на сезонна разпродажба в Ралф Лорън (май?!) - къде, къде по-отговорна задача от предаването, мдам  Mr. Green ) - не вярвах, че толкова ще се усети липсата му, но си беше така определено  Crossing Arms .

# 62
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ех този с хипито не можах да го гледам, трябваше да ставам рано на другия ден. Много беше противен.

# 63
  • Мнения: 963
О, накрая нямаше нищо общо  Mr. Green  (естествено). Мен даже ме хвана яд колко му скъсиха косата (докато го подстригваха имаше един момент, в който изглеждаше супер добре), брадата я махнаха, много ясно.

Снощи гледах с каубоя. Скъса ми нервите направо. Не искам такива хора да гледам пък!  Crossing Arms  Той накрая дори не си облече новите дрехи...

# 64
  • UK
  • Мнения: 3 959
Каубоя снощи беше отврат, как можа да не си облече дрехите...

# 65
  • Мнения: 957
Какво ще дават утре в 11ч  Rolling Eyes

# 66
  • UK
  • Мнения: 3 959
Минавам да кажа, че дават епизоди от трети сезон, та няма да са само два.

# 67
Mazki, tova e nai-dobroto show do sega, gledam go ot 2meseza! Mom4etata sa stra6no sexy, jalko ,4e v BG go gledat samo jeni

# 68
  • UK
  • Мнения: 3 959
А, имам един приятел, който го гледа. Wink

Общи условия

Активация на акаунт