Препоръчвам ви...

  • 14 178
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 352
Миналата седмица открих Кодрит Кадир по рецептите на Мими. Невероятен десерт, бих искала да ви го препоръчам. Снимала съм го, утре ще го покажа и в мое изпълнение.

Ох, лелееее, потекоха ми лигите. Ще го направя обезателно!

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Габи, на мен много ми харесват твоите рецепти   bouquet Напоследък съм на вълна ЧервеноВинце  Mr. Green Повечето рецепти, които съм правила от форума са супер , направо незнам какво д апрепоръчам, освен форума може би, и форума на Гответе с мен Flutter   chef

# 17
  • Мнения: 4 358
На гости на сеста си съм.Готвя им като откачена #Crazy.
Снощи правих щрудел, по предната вечер пилешки филенца - някой по напред даде линг към тях (Да не се повтарям).
Половинката на сестра ми и малкия ми племенник ядат ,преглъштат, ядат - и мъжа й казва абе ти голяма майсторица си станала , и към сестра ми ............я виж кака си бре бре................
Чак неудобно ми стана Sick.
Всички тия похвали на вас се дължат - вече само от тук точа рецепти. Повече от страхотни сте HugМного ви обичам Hug.

П.п - и преди малкия да си легне изтървали сме го в кухнята, набарал штрудела и с малките си ръчички навира в устата, омазан целия с пудра захар - мила картинка а ???Joy

# 18
  • Мнения: 3 641
Не мога да не добавя една от любимите ми  bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=114795.0

# 19
# 20
  • Мнения: 1 818
Да,Пети,Чушките на Бордовски са Супер! Peace



Препоръчвам ви  Сандвич-джоб на Йоли Peace


Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 16:21 от gaby_s

# 21
  • Мнения: 1 352
Габи, като препоръчваш нещо давай линк, не мога да гадая рецепта по снимка.

# 22
  • Мнения: 1 818
Габи, като препоръчваш нещо давай линк, не мога да гадая рецепта по снимка.
smile3555ох,да...забравила  съм...оправих го,Мариета...благодаря  Hug

# 23
  • Мнения: 1 352
И аз благодаря Peace, сандвича изглежда неустоим Crazy. Сейвнах си блога с рецептите ти Simple Smile.

# 24
  • в баира
  • Мнения: 861
 gaby_s: Да те попитам - ти ли си правиш снимките? Много са добри!

# 25
  • Мнения: 1 818
gaby_s: Да те попитам - ти ли си правиш снимките? Много са добри!

...имам си фотограф,който идва всеки ден у дома  hahaha....шегувам се....Аз си правя снимките,не съм майстор...апарата е добър...

# 26
  • в баира
  • Мнения: 861
Аз си правя снимките,не съм майстор...апарата е добър...
А бе и от фотографа си има значение. Какъв ти е апарата?

# 27
  • Мнения: 431
gaby_s аз пък да те питам за пълненото пиле в плик , преди да го сложиш да се пече не слагаш ли и малко водичка в плика   newsm78 така сухо ли го печеш?

# 28
  • Мнения: 1 818
Фифундрела... Samsung S850  

Mimi,не...не се слага вода в торбата за печене...Достатъчно е да намажеш пилето с мазнина...Около 1/2 чаша вода сложи в тавата,където ше сложиш торбите...и не забравяй да ги надупчеш.  :hug:

# 29
  • Мнения: 1 101
Оff..
Аз не слагам вода нито в плика нито в тавата...и става много со4но...
А и не дуп4а плика Naughty

Общи условия

Активация на акаунт