Отсъствие от дома и кърмене

  • 4 087
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 829
Ламе, няма да се отбие бе! Ти знаеш ли какъв зор е да отбиеш ламя?!
hahaha hahaha Joy Joy Joy
И аз мисля, че не бива да се втелясваш изобщо за цеденето, дори да дадеш АМ на детето-нищо лошо няма да се случи. Вече е захранена, яде какво ли не, сега ще опита и АМ.
Освен всичко друго, може да стане така, че докато те няма да се научи детенце да не се буди нощем, което ще ти дойде като бонус.
За това как ще се оправят без теб няма смисъл да се тревожиш-все някак ще се оправят, децата се адаптират бързо.
Приятно пътуване Grinning

# 16
  • Мнения: 3 760
Намери си добра помпа!
Не се шашкай - докато те няма (ако все пак се осмелиш да заминеш  Mr. Green) малката ламя може да кара на изцедена кърма, АМ или изобщо да не пие мляко (е, това вече ме съмнява). Заминаваш за 4 дена, а не за две седмици. Няма да се отбие със сигурност. На теб кърмата ти ще намалее (освен ако не се цедиш като обезумяла), но като се върнеш за два-три дни ще се регулира отново. Така че споко!
Виж, дали ще се справят с нея (особено нощем) никой не знае. Може изобщо да не създава проблеми, но може да стане и страшно (успокоих те аз  SunglassesPeace

# 17
  • Мнения: 3 091
Много сте сладки! Благодаря ви!
Ще ви послушам - ще се опитам да изцедя сега каквото мога - без да се втелясвам, ще купя АМ, ще си взема помпата - там да цедя, когато мога и толкова!
Да се надяваме, че дребната освен, че е ламя  Mr. Green, е пълно копие на баща си, който е кърмен до 3 годишна възраст!

Хич няма да ги мисля как ще се оправят нощем! баща й каза, че това не било моя грижа  Joy

# 18
  • Мнения: 3 718
Хич няма да ги мисля как ще се оправят нощем! баща й каза, че това не било моя грижа  Joy
При такъв смел баща аз бих се чупила поне за седмица  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 091
Хич няма да ги мисля как ще се оправят нощем! баща й каза, че това не било моя грижа  Joy
При такъв смел баща аз бих се чупила поне за седмица  Mr. Green
не е смел, а безразсъден и изобщо не знае за какво говори! което хич не ме успокоява, но ще бъде престъпление към мен самата отново да се спра и да не замина!
ако стане така - моля да ме порицаете публично и да ми се подигравайте!

# 20
  • Мнения: 2 829
Може дори да те заплюем, и по някой камък да метнем.... Нали за това сме тук, да си помагаме Mr. Green
Кога се очаква да заминеш? Grinning

# 21
  • Мнения: 3 091
Средата на март! и наистина ми е любопитно ще удържа ли или за пореден път ще се предам и ще остана. Joy

# 22
  • Мнения: 2 829
Започвам да си събирам камъни, ще си водя записки за подходящи присмехулни и обидни думи, които ми хрумват, ще обмисля няколко възможни варианта да организирам публично осмиване, ще складирам слюнка....
С две думи-лошо ти се пише ако не заминеш Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 718
А ако ще те плюеме и ритаме може ли да дойдеш на следващата ЛЛЛ среща, та да потренираме малко  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 760
Самопредлагам се за скрито тайно оръжие - ако малката ламя буйства и не мирясва лично ще отида да я накърмя!  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 3 091
Ами засега нещата си се движат към пътуване!
стискайте палци!
Мъни - това го запомних мигом! Направо да сключим шеф(в?)ство.
Само дано и мъж ми не се нареди на опашка, че ще си вземеш белята  Joy

на една кърмаческа среща на Шипка затова не дойдохме - никоя не пожела да го кърми и той загуби интерес! тогава още не бях бременна  Joy

# 26
  • Мнения: 6 243
Лъжла!
Всичките искахме да го кърмим и теб те хвана шубето, че ще му хареса  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 091
Лъжла!
Всичките искахме да го кърмим и теб те хвана шубето, че ще му хареса  Mr. Green
даже ти предлагах да не спираш кърменето, ама ти - скръндзо такава, не пожела!

 Joy Joy Joy

това не е спам, нали? по темата си е  newsm78

# 28
  • Мнения: 6 243
Ти прати Змея към Стара Загора, пък аз ще релактирам  Mr. Green
Или поне ще пробвам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 1 724
Извинявайте, че се намесвам в спомените ви, ама се сетих нещо около първия въпрос- струва ми се добре да имаш хубава помпа. При мен всяко от пътуванията предизвикваше значително повече лактация от обикновено. /Не знам дали се случва и с други жени, но в такива случай наличието на добра  помпа е доста важно

Общи условия

Активация на акаунт