Новата усмихната седмичка (2.05-8.05)

  • 4 238
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 419
Лелее, какво ви става бе момичета? Я се стегнете - два дни се развали времето и окапахте - горе главите. Естествено че всичко ще е наред  Heart Eyes
Май в подобни дни с лошо време и празници, най-добрия вариант е някъде на запивка с приятели или поне на лаф с близки - иначе времето е като спряло.
Намислила съм сега една анкетка да ни пуснааа  Flutter

# 61
  • Мнения: 9 903
аз ви разбирам....времето наистина и мен подтиска, особено като си включа печката вкъщи:)
че и навън да скиташ не е много приятно ....студено е...Simple Smile и на другите не им се излиза:)
Криси, ти всъщност ни казваш добра новина! Стискам палци..
Хера, ако се беше скумросала така преди някколко дни, щях да се дигна до заарата да те шляпам....обаче вече нямам време...представи си, че виртуално съм те нашляпала:)

айде да ви кажа и аз една добра новина - взех си шофьорския изпит най-сетне!:Simple Smile

# 62
  • Мнения: 7 716
Браво, Тити. Laughing

# 63
  • Мнения: 3 154
Еййй, тити, браво! Безаварийно шофиране ти желая!

Крис, стискаме палци резултатите от спермограмата да са добри!

Хера, ти де успя да го завъдиш тоз троянец? Сменете си антивирусната Wink

# 64
  • Мнения: 1 419
Оо, честито Тити - мисля че ще се чувстваш поне 50 пъти по-конфортно с кола!  #Milti  Благородно ти завиждам, ама мноооого  Blush

Намерих една статия, та едитвам да добавя линк-а:
http://aptekaonline.ru/cure_card.php?lnkid=B.71.
За ПМС, само че е на руски  Confused

Между другото забелязвам часовете на постингите малко се различават от реалното време, дали е нормално?  Shocked

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Добър ден от мен.
Крис горе главата всичко ще е ок Wink Не се сдухвай като мен...иначе влизам в кю-то и от там ще те шамаря #Silly Резултатите ще са в отлични..знам.
Тити честито за книжката /имаш сега повод за почерпка вече/ Mr. Green Само леко с пешеходците Wink
Ая смени си от профила часовата разлика. Трябва да е GMT + 3 Часа.
Слънчо вече съм с нова антивируса и повече не искам такива гости Crossing Arms А от де го завъдих идея си нямам.
Това е от мен за сега Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 1 419
Цитат на: Хера
Добър ден от мен.
Ая смени си от профила часовата разлика. Трябва да е GMT + 3 Часа.

Опа  Blush Благодаря - стана  Wink

# 67
  • Мнения: 294
Здравейте момичета и от мен!!
Отдавна не съм писала, но реших да се включа ,защото видях ,че много момичета са разтроени, отчаяни или нервни та реших да ви разкажа за мен. Аз също изпаднах в някаква дупка, плаках по цял ден,дори и като не мисля за бебе(което почти не се случваше) , не исках да се виждам с никой и никъде не ми се излизаше.. Та реших че трябва да направя нещо, за да прогоня мислите за бебеправенето.. Така че спрях да изчислявам датите, да правя ову тестове и дори близо месец не влизах във форума (това може и да е крайна мярка и изобщо не ви го препоръчвам - даже напротив, знам каква подкрепа срещате тук, пък и приятелства се завързват, но на мен ми подейства).Сега се чувствам много по-спокойна и по-малко истерична, намерих си ново хоби и знам че все някога ще се получи....
Та просто искам да кажа че много момичета минаваме през тази фаза и трябва да сме силни и да не се сдухваме!!!
благодаря че ме изчетох те, трябваше да си го кажа
п.п. а влезнах пак във форума,защото ми липсвахте и исках да разбера как сте и какво ново:)

# 68
  • Мнения: 6 992
Браво,Анета  Mr. Green  Аз ако знаеш колко дестки хиляди пъти съм казвала,че край вече с тия форуми (не специално този), ама не става...много ме държи крастата...само от един се отказах, ама то друга история, още си подържам контакти с едно-две момчета Wink

Общи условия

Активация на акаунт