Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 259 отговора

Здравейте! Въпроса ми е такъв: Защо ми отказват секцио по желание? Нали уж вече майката има право на избор.До сега съм питала 8 доктора от Ямбол и Сливен и всичките те ми отказаха. Най накрая си викам ами добре нормално,но поне с нещо да ме обезболят,но и това ми отказват не били правили епидурални упойки. Моля ако някоя мама е раждала секцио по желание в Сливен да ми каже при кой доктор и как се е разбрала с него.
Цитирай

Защото искат пари на ръка.
Цитирай

София, Младост 2

Официално няма такава опция - секцио по желание на майката. Постига се лесно, но - срещу съответната сума, за да ти запишат показания за секцио и да са изрядни по документи.
Цитирай

в квартала на влюбените.

А ти защо искаш ''секцио''?
Цитирай

Не е в това проблема,защото на всички съм казала,че ще си платя все пак е по желание, а не по медицински причини,че да го поеме здравната каса.
Цитирай

Не е в това проблема,защото на всички съм казала,че ще си платя все пак е по желание, а не по медицински причини,че да го поеме здравната каса.

И на мен ми токазаха, но аз само при един пробвах. Продължавай да търсиш, повечето ще се съгласят.

А ти защо искаш ''секцио''?

Това мисля, че си е нейна работа  Laughing
Цитирай

в квартала на влюбените.

Това мисля, че си е нейна работа  Laughing
[/quote]

Laughingправа си.
Цитирай

Пловдив

Мисля, че ти отказват с право. Доколкото знам секцио се прави ако има медицински показания за това.
Ако държиш да раждаш секцио и да си платиш за това, защо не отидеш в частна клиника?
Цитирай

София

Мисля, че ти отказват с право. Доколкото знам секцио се прави ако има медицински показания за това.
Ако държиш да раждаш секцио и да си платиш за това, защо не отидеш в частна клиника?
Peace
малка е разликата в парите...така съм чувала
Цитирай

софия

Ако от Сливен си говорила с д-р Дичева , тя няма да ти направи секцио по желание , защото е противник на секцио -което е операция със средна степен на сложност-без мед.показания .
Цитирай

В сърцето на Пламен

Официално няма такава опция - секцио по желание на майката. Постига се лесно, но - срещу съответната сума, за да ти запишат показания за секцио и да са изрядни по документи.
Много правилно казано Peace
Цитирай

някъде там

принципно всички уж отказват секцио по желание, но съм сигурна 100% ако им се предложи подходящата сума ще се съгласят Smile
Цитирай

София

За щастие има все още лекари, които си изпълняват съвестно задълженията. Аман от моди!
Цитирай

За щастие има все още лекари, които си изпълняват съвестно задълженията. Аман от моди!
аман от тесногръди хора!

иди в частна клиника. аз така ще направя.  Wink
Цитирай

близо до Витоша

Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 259 отговора