как си спряхте кърмата

  • 736
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 329
пих 2 дни по половин табл. достинекс на 12 часа-никакъв ефект. изцеждам колкото да не се пръснат гърдите ми. днес купих още 2 табл. но се отчаях нещо-кога ще ми спре кърмата ,не мога да нося бебка -умирам от болки в гърдите...

# 1
  • Мнения: 27 524
Хм, моята спря сама, спрях да кърмя и след два дни нямах нищичко в гърдите. Може би съм имала малко по начало, не знам  Thinking
Посъветвай се с лекар и успех  Hug

# 2
# 3
  • Мнения: 164
Здравей и от мен. Аз също пих достинекс 2 дни по половин хапче през 12 часа. Може би кърмата ми спря напълно 1-2 седмици след последното хапче, когато чувствах болка или леко топче в гърдите аз леко се изцеждах докато мине болката. Не трябва да се изцеждаш много защото иначе няма смисъл от хапчетата. Успех ти желая.

# 4
  • Мнения: 9 973
моята сама спря,въпреки,че детето сучеше...

# 5
  • София
  • Мнения: 1 262
моята спря за 3 дни (а имах много  Blush)
просто цедиш все по-малко всеки ден и то само в краен случай, ако ще се пръскаш  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
Ползвах Шош за помпичка...  Embarassed Кърмех само вечер и нощем... За 2 седмици се отби, но това, мисля, е постепенния начин.  Wink

# 7
  • Мнения: 674
Сама спря, постепенно....... Sad Не съм пила нищо.

# 8
  • Мнения: 46 508
2 дни е малко, изчакай да подействат хапчетата.

Моята сама си спря, само следвах стриктно съветите как да кърмя от болницата  Crazy

# 9
  • Мнения: 3 312
моята спря сама  ooooh!  а така ми се иска6е да кърмя поне до годинка

# 10
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Сама спря  ooooh! зорлем изкарах да го кърмя малкия до 5 м  Sad


И да ..консултирай се с лекар ....  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 302
пих достинекс и аз 2 дена...но не спря после пих 10 дена бромкриптин и така... но ходих на лекар и той ми каза какво да пия... затова по добре отиди и ти

# 12
  • Мнения: 1 183
моята сама спря,въпреки,че детето сучеше...
И при мен така се получи  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт