Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
моля някой които има опит със това лекарство да ми отговори значи миналият месец пих ескапел след 2 или 3 дена ми доиде после пак ми доиде но ми вървя 1-2 дена по малко време сега чакам пак някуде на 1 да ми доиде дали има вероятност да съм бремена след като заради хапцчето миналият месец ми идва два пъти един път преди да го испия нормално и полсе след като го испих пак ми вървя нормално и след това пак ми доиде само че за малко по малко време и каква е вероятността това да е станало от хапчето
Цитирай


Мнения: 4 700
Това все пак е хормонално лекарство. Въzможно е да настъпят такива проблеми с цикъла ти след приема му. Ако не си сигурна си направи тест.
Цитирай
благодаря за отговора
Цитирай

Sofia

Мнения: 10
Аз съм го пила и при мен също настъпваше такова объркване на цикъла. Пила съм го три пъти и трите си знаех вече какво да очаквам. Няма проблем просто явни хормоните започват яко да се обаждат. Неприятно но факт.  Smile Най много до втория месец всичко се нормализира.  smile3503
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.