Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 ян. 2008, 19:46 ч.

Професионална грижа за кожата

• 1 832
  • 18
  •   1
Отговори
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=11&id=25
ползвали ли сте този тоник,добре звучи но не съм запозната с него...има ли добри резултати от него...какъв крем ползвате с висок фактор и колко време трябва да го ползваме този крем... всяка информация ще ми бъде полезна... newsm78

# 1
  • из дебрите на имагинерните стойности
Това, което са написали е точно така, определено подновява кожата и подпомага синтеза й, защото изглажда леките бръчици. Аз лично го ползвам 1 път седмично, вечер, като не мия лицето поне 30 мин след него. И този ден не слагам нощната си грижа. На сутринта отгоре слагам Сити Блок на Клиник с фактор 40 и не съм имала проблем. Ползвам го повече от 1,5 години и съм зарибила и други хора. А мен ме зариби 1 приятелка. Определено пари като се ползва, но бързо минава. Доволна съм и препоръчвам. Дано съм ти била полезна. Ако има още нещо - питай!

# 2
Phoenix,Az  ти си писала че за бръчки помага,но аз искам да ми помогне за пъпки и широки пори в т-зоната мислиш ли че ще помогне.. newsm78

# 3
  • Sofia-selo :D
Phoenix,Az  ти си писала че за бръчки помага,но аз искам да ми помогне за пъпки и широки пори в т-зоната мислиш ли че ще помогне.. newsm78

Зависи от кожата, но помага за това по принцип!

# 4
а от каде може да го купя и на каква цена това ми се струва че щте има ефект и за стриите  newsm78 или поне ми се иска  Laughing

# 5
  • Sofia-selo :D
Ето аптеките, в които го продават:

http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=30&l=1

В сайта има и инфо за него.
Всъщност откакто го ползвам не ми излизат пъпки  Grinning

# 6
  • София
надникнете в  www.silkvirgin.com, аз мисля че  не е нужно да се дават луди пари за кремове , тоници  и такива неща... това върши  невероятна работа

# 7
  • София
надникнете в  www.silkvirgin.com, аз мисля че  не е нужно да се дават луди пари за кремове , тоници  и такива неща... това върши  невероятна работа
sisity ,ще ме извиняваш,но твоето вече прилича на реклама.На поне 10 места споменаваш сайта и ръкавицата. Thinking

# 8
На Биотрейд тониците са много агресивни. Преди време си купих ексфолииращия, ползвах го от време на време, доволна бях. След като свърши, си поръчах отново и ми се видя по-различен - много по-агресивен, много щипеше... Не посмях да се намажа втори път. А дълбокопочистващата маска мирише толкова гадно и е толкова неприятна, че я изхвърлих почти веднага.

# 9
момичета мисля да си взема,сега разбирам че съм използвала продукт който е предизвиквал химичен пилинг а дерматолога ми не ми каза че трябва да използвам крем с висок фактор,така че трябва някакси да се въстановя от тва нещо,но искам да ви попитам като го използвам този тоник и го спра до пролетта,крема с високия фактор да продължа ли да го използвам... newsm78

# 10
  • пловдив
Аз също ползувам въпросният тоник а сутрин когато излизам нанасям крем с 25фактор с матиращ ефект.Доволна съм от тоника.  bouquet

# 11
Аз също ползувам въпросният тоник а сутрин когато излизам нанасям крем с 25фактор с матиращ ефект.Доволна съм от тоника.  bouquet

на коя фирма ти е крема и каква му е цената.. newsm78

# 12
  • пловдив

на коя фирма ти е крема и каква му е цената.. newsm78
   На AVON случайно ми попадна и  ми хареса , мисля беше някъде около 10лв.

# 13
утре ще си взема тоника стискайте палци да не се разочаровам отново... Crossing Arms

# 14
взех си тоника, вече втори ден го ползвам,но искам да ви попитам вие кога забелязахте резултат първата седмица може ли да очаквам подобрения...?

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт