Хотел в Боровец за 30 милиона лева

  • 740
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 470
Открит е хотел в Боровец за 30 милиона лева...Това беше платено съобщение от преди 10мин,по БТВ...Е!Аз се чувствам почти като в Лос Анделис,но...

Въпросът ми е,някой проверява ли от къде идват такива пари?!На фона на предишните предавания  като Сеизмограф,в което темата беше за изоставените деца,в новините даваха-отново опастност от преливане на язовири,и от там се сещам за всички бездомни останали след последните проливни дъждове,и много други подобни теми...И изведнъж 30 милиона... Thinking

# 1
  • Мнения: 6 417
Боровец не беше ли на Борковата Цветелина?  Thinking

# 2
  • Мнения: 4 585
Много ли са 30 млн? 25 от тях могат да са кредит за построяване на хотел, да е ипотекиран.
Виж, Червена шапчице, колко пари имат хората, пък не се фукат по форуми, трайкат си.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 781
Ами да, много е вероятно да е кредит. Вчера говорих с един англичанин, който пък е изтеглил 10 милиона от ДСК, за да строи хотел на морето. Не виждам какво толкова странно има.

# 4
  • Мнения: 1 470
Много ли са 30 млн? 25 от тях могат да са кредит за построяване на хотел, да е ипотекиран.
Виж, Червена шапчице, колко пари имат хората, пък не се фукат по форуми, трайкат си.
И 5мил да имаш,пак ми се струва че си трябва проверка...А не знам защо си останал с впечатлението че се фукам?!Вече за N пъти пишеш подобни намеци?!Аз пари нямам,богатството ми се измерва с други измерения...И съм тук не за да се фукам,а за да провокирам!Поздрави!!! Hug

# 5
  • Мнения: 4 585
Къде съм казал, че ти се фукаш, не разбрах.
Но да, виждал съм съфорумки да се фукат, с мното по-мижави от хотел на Боровец нещица.
Искаш ли да ровя цяла вечер и да цитирам?

# 6
  • Мнения: 1 470
Къде съм казал, че ти се фукаш, не разбрах.
Но да, виждал съм съфорумки да се фукат, с мното по-мижави от хотел на Боровец нещица.
Искаш ли да ровя цяла вечер и да цитирам?
Е!Не естественно...Просто така ми се стори,че за мен се отнася...

А за кредитите,и те не се отпускат току така,особенно когато става въпрос за много пари...Не знам за 30мил,но за къща ти дават до 80%,това означава че ако условията са същите,то наистина трябва да имаш поне 6 мил лева...А и това не ми се вижда никак малка сума...Но както казваш,сигурно на мен,за някои това може и да са пари за почивка...Да не кажа джобни...

# 7
  • София
  • Мнения: 2 840
Боровец е собственост на Г-жа Цветелина  Бориславова. Иначе казано - на СИБанк.
Няма нищо шокиращо нито в сумата, нито във факта, че тя е инвестирана в курорта.

Поправям грешката си - не е на Бориславова.Тя наскоро си купи Пампорово, както е отбелязала по-долу Ива М.

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 22:54 от КЛОНКА

# 8
  • Мнения: 1 063
Мисля, че Пампорово е на г-жа Бориславова, а не Боровец....

# 9
  • София
  • Мнения: 2 840
Мисля, че Пампорово е на г-жа Бориславова, а не Боровец....

Абсолютно вярно.
Моя грешка.

Тя се противопостави на проекта "Супер Боровец" и царските интереси, ако не се лъжа.

# 10
  • Мнения: 6 417
Да, инвеститор в Пампорово е, ама ходи на Боровец  Thinking

# 11
  • Мнения: 1 063
 Joy
Шушон очаквам скоро новини....., Цветелина Бориславова купи и Боровец.....

Общи условия

Активация на акаунт