Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в България - общ
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 297 отговора

Близо до лудницата

Добре дошли в новата темичка  Stop
Който разбира тук се спира  35

Стари теми:
ВРАЦА - 6
ВРАЦА - 5
ВРАЦА 4
ВРАЦА 3
ВРАЦА 2
Цитирай

Враца

Ха да ние честита новата тема! Hug
Дали брули вятър, май няма да има разходка днеска, то само сега да е ми и цяла нощ така брули че детето се уплаши и го взех да спи при мене, тъкмо бях решила да го уча вече да си спи в неговото креватче, че бабите ми надуха главата с тяхното- лошо го учиш Sick
Цитирай

Близо до лудницата

И ние си взимаме бебчо да си спи при нас, но когато си я сложим в креватчето и и се спи си заспива без проблем.
Цитирай

Враца

Да ни е честита новата темичка Very Happy
И ние малката я взимаме понякога при нас, но като гледам винаги става това което тя иска Laughing Минахме през периода, в който не искаше да види креватчето и искаше в количката, след около месец и половина я пробвах и ето и до сега си спи там, но няма нищо против понякога да си се гушим всички. А и тогава толкова много се радва....
Да ви питам вие къде се разхождате, ние сме по пробива, площад Ботев, Търговска и пред Билата. Можем да правим заедно разходки ако някой проявява желание Wink
Цитирай

Честита нова темичка!
Цитирай

Знаете ли,че Еврофутбол ще проведе в няколко града безплатни училища за родители.За наше съжаления Враца я няма в списъка,но има Монтана.Обмислям идея да отида,ако има и други мами на които идеята им допада,може да споделят и да отидем заедно.Ето инфоhttp://www.eurofootball.bg/pechelish_i_pomagash.php?menu_elem_id=115
Цитирай

гр.Враца /обл.Търговище гр.Опака

здравейте мами,
времето наистина се поразвали но за сметка на студените зимни дни днес се ядва тъкмо се прибирам от разхотка горе до дома на ......катерача ли беше? не мога да го запомня. вярно за бебчета е студено но на мен ми дойде много добре.
Цитирай

Враца

Да ви питам вие къде се разхождате, ние сме по пробива, площад Ботев, Търговска и пред Билата. Можем да правим заедно разходки ако някой проявява желание Wink

Аз проявявам Mr. Green,
че и ние си се разхождаме самички с малкия през седмицата.

ThinkingМоже да си направим среща на форума някой път
Цитирай

Враца

bouquet
Цитирай

аз съм ЗА срещата,защото никоя от вас не познавам Crossing Arms
Цитирай

Близо до лудницата

И аз съм за среща  Peace Но ако е хубаво времето ще присъствам, ако не като се стопли ще се включа.
Цитирай

Кемер махала

Запис  Laughing Добре дошли на новите мами   bouquet
коментирате училищата аз съм учила в текстилния  випуск 95 . Като ви гледам вас аз съм май една от най възрастните тук  Laughing
Цитирай

добро утро на всички ранобудници.
 Crazy
Цитирай

Близо до лудницата

Ето ме и мен излюпих се  Stop Добро утро, като изключим вятъра. Бебчо си играе в кошарката - до след малко  35
Цитирай

добро да е. днес не е много за разхотки като гледам вятъра
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 297 отговора