Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора

Русе

Здравейте,при първата бременност го нямах този проблем,но сега е разли4но.Моля,ако някой знае някакви "лекове" да пише.Благодаря Ви!!!
Цитирай

Пловдив

Degan
Цитирай

София

При мен положението беше много,много тежко #Crazy от самото начало докато не родих не спрях да повръщам,че даже и доста време по болници лежах,именно заради това,честно да ти кажа нищо не помага,или поне няма нещо,което напълно да премахне гаденето.Аз през по-голямата част бях на инжекции-деган и церокал,биеше ми ги мъжа ми вкъщи,ефекта беше почти никакъв,но през цялата бременност си слагах и едни свещички-Вомакур-сутрин и вечер и като че ли те най-ми облекчиха гаденето,опитай те може да се слагат и от бременни,дано ти помогнат Peace
Цитирай
Преди да използваш лекарства опитай да хапнеш сухар, коричка хляб.Знам, че когато на човек му се гади не му е до ядене, но мен ме спасяваше това.
Цитирай

Sofia

На мен до четвъртия месец нищо не ми помогна.Страшно беше.След това спря гаденето Peace
Цитирай

в Австрийско...

На мен ми минаваШе като хапна неЩо (в никакъв случай маzно), но само zа иzвестно време, после се почваШе наново... Така че си хапвах често, но по малко. Да уточня, че не съм повръЩала, само ми се гадеШе.
Цитирай

Earth

Преди да използваш лекарства опитай да хапнеш сухар, коричка хляб.Знам, че когато на човек му се гади не му е до ядене, но мен ме спасяваше това.

newsm10 smile3521

Цитирай

Варна

На мен до четвъртия месец нищо не ми помогна.Страшно беше.След това спря гаденето Peace

И при мен беше така  Peace
Цитирай

Кафе Peace
Цитирай

гр.севлиево

първите три месеца ми беше лошо,но след това се чувствах перфектно  drunk
Цитирай

Тоник,сок от изцеден лимон или портокал. Peace
Цитирай

Sofia

нещо газирано, но малко да не получиш газове и... не го мисли, отвличай си вниманието с нещо, колкото можеш  Smile
Цитирай

Варна

Нищо...до края на третия месец ядях само лимони и грейпфрути, но и от тях не се чувствах по-добре. После всичко мина, все едно никога не е било Hug.
Цитирай

Варна

ментови бонбонки!!! Blush
Цитирай

Варна

Газирана вода И за да ми е по-приятна си я смесвах с прясно изцеден лимон и си правех "домашна лимонада"  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора