Стара Загора 44 - Рицарите на Заарския образ или мохиканите на Иринополис...

  • 16 204
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Заподозрях го веднага.
Ще изчакам още няколко поста за да разбера кой друг плагиатства от него!!

# 31
  • Мнения: 855

p.s. Оф само си представям, ако говорим за различни неща-срам голям  Embarassed Mr. Green

И за едно и също да говорите - пак!
Аааа не  Naughty Щом говорим за едно и също не ме е срам  Mr. Green Поне не съм сама  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 0
Аааа не  Naughty Щом говорим за едно и също не ме е срам  Mr. Green Поне не съм сама  Mr. Green
Не мечовете са опасни, а духът които ги върти!

# 33
Както е казвала вече Главната Магьосница - Духовете на Четирите Батерии ги въртят.

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Както е казвала вече Главната Магьосница - Духовете на Четирите Батерии ги въртят.
И както каза Queen of Hearts (още чакаме включване от нея) - "Ако можеше духа на централната мрежа да ги врътне..."

# 35
  • Мнения: 6 243
Добър вечер, любезни. (Отнася се само до любезните).

Останалите, онези - дето влизат в двореца ми без да са прибрали мечовете в ножниците и езиците в устата си, които не поздравяват и говорят в лицето на домакина, че в ъглите имало прах, а в камините - пепел - да прочетат това.

Ние прибрахме царствения си задник от кратко двудневно пътешествие до Истанбул, уморени, но доволни. Друговерците се отсрамиха добре и срещу скромни суми ни отрупаха с дарове, особено мен. Хапнахме доволно морски дарове и пихме бира от Ефес. Сега сме благоразположени и ако някой иска да води словесни битки, няма да го закачаме, а само ще се любуваме на пушека.

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Добръ вечер /мисля се за любезна де..макар, че ако питаш мамажаба хич ме няма в тая област/
Аз си лягам...ако ще има битки събудете ме да взема пуканките.
Въобще немога да вдяна за какво иде реч в тази тема..и диалога и за това лека нощ.
На Арбанаси беше супер....ще разказвам друг път защото вече едва стоя.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650

Туй беше цитат от Ам-Гъл, нали... Или както се казваше там онова "любезното" от Лорд ъв дъ Рингс... Тъй не намерих време да гледам ни една серия... Карам само на спомени от "Дъга" от преди 20 и нам си колко години... Ма помни, кучето му с куче...

Лейди Джоселин, Кобурката на Ескалибурката и Зъла Мерлина... Вий за к`ви силиконови туй-онуй усещам, че развинтихте въобръжението...? Ще призоваваме ли Духа на четирите никел-металхидридни баКтерии и Властелинът на две хиляди и шестстотинте милиамперчаса, м...?

П.С. Куин ъв Хартс, туй харт кой ти го татюира...? Прилича на нарисувано с чарвило и черин молиф за джуки... Ти ли беше или поредния любовник с ключ за девствения пояс... И това, дето го държиш в ръката си... Чаша с вино ли е или бокал с кръвта на последния дръзнал да застраши твоя Куинсланд... Бе изобщо ти си една противоречива фигура... Направо опасна... Всичко може да се очаква... Още като гледам от къде почва цепката на задника ти и изтръпвам... Бр-р-р...

# 38
  • Мнения: 6 243
Добръ вечер /мисля се за любезна де..

Любезна си, хич да не ти пука.
И аз съм любезна, макар че има мнения и в обратната посока.

Сещам се за нещо забавно в тази връзка:

"But I don't want to go among mad people," said Alice. "Oh, you can't help that," said the cat. "We're all mad here."

Сър Ланселот, разбирам, че моят заден анфас ви е допаднал. На останалото ще отговоря с мълчание, все пак освен със сарказъм, съм известна и с дискретност  Mr. Green

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Еееей, освен медена... И ледена... Нищо не казва... Държи ни в неведение...

И във връзка с горното, за Алис, ще попея малко, питайки... Въпросът ми е с удебелен шрифт...
Нежните уши да се запушат... И явно питането ми е риторично...

Oh, I don't know why she's leaving,
Or where she's gonna go,
I guess she's got her reasons,
But I just don't want to know,
'Cos for twenty-four years
I've been living next door to Alice. Who the f..k is Alice...?

Twenty-four years just waiting for a chance,
To tell her how I feel, and maybe get a second glance,
Now I've got to get used to not living next door to Alice... Who the f..k is Alice...?

Пък за котката съвсем нищо не можах да разбера... Ние ли сме mad, тя ли е crazy horse...?

# 40
  • Мнения: 753
Добро Утро, Височества!

Звездите са в невероятна позиция за предстоящата ни седмица - бъдете усмихнати, бъдете дръзки и палави, следвайте интуицията и не позволявайте битовите незначителни предпоставки да помрачат Знатните Ви Настроения!

Приятен Ден, Знатни

http://apod.nasa.gov/apod/ap080127.html

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 07:59 от Merlina - the Magician

# 41
  • Мнения: 855
Добро утро   bouquet
Merlina, голяма красота....

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Добро да е и от мен Simple Smile
Merlina чудя се от моите мъгли видиш ли нещо въобще...или караш на въображение Mr. Green

# 43
  • Мнения: 753
Добро да е и от мен Simple Smile
Merlina чудя се от моите мъгли видиш ли нещо въобще...или караш на въображение Mr. Green

ооооо, моля не подценявайте моите доказани способности в ефир..... а и винаги подавам снимков материал, който може да чете, да чете...фактите винаги говорят....

http://apod.nasa.gov/apod/ap080109.html

http://apod.nasa.gov/apod/ap080128.html

# 44
  • Мнения: 426
Добро утро, лейдита и милорди .
Желая Ви мирна седмица, с знатни особи.

Общи условия

Активация на акаунт