Нашите козметичните и разкрасителни гафове :)

  • 8 456
  • 79
  •   1
Отговори
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Нека се посмеем заедно. Със сигурност всяка от нас е правила такива гафове и изцепки ooooh!
Ето аз например преди време бях чула, че на уморени очи помага, ако си сложиш чаени торбички, ама нали разбрала-недоразбрала сварих там някакъв чай и си пльоснах торбенцата на очите. Добре ама съм си сложила чай "каркаде" познайте после как изглеждах #Shocked като бит вампир  Mr. Green А пък майка ми си правила маса на косата с яйце и зехтин, но не махнала белтъка.....беше и се сварил върху косата от топлата вода newsm62
Та ей такива нещица да си разкажем тук Peace

# 1
  • Мнения: 1 897
Преди години си направих косата на светли кичури и толкова много се харесах руса,че реших,че ще съм 'най-прекрасната', ако изруся цялата си коса.
И понеже ми се досвидяха пари за фризьор си купих боя и се намацах сама в къщи.В резултат станах огнено рижава-като лисица.Как не се напука огледалото, като се огледах-незнам!

# 2
  • Мнения: 1 505
Аз в ученическите си години си направих руси кичури при една фризьорка,бях доволна от резултата,но същия ден друга моя приятелка се беше накъдрила и благородно и завидях-така че реших,че и аз трябва да се накъдря.На следващия ден отидох при същата физьорка и поисках да ме накъдри в началото отказа категорично,но аз с хиляди обещания я навих все пак да ме накъдри.И познайте какво ми се случи-останах без кичурите си и с проскубана коса.2 години след този случай не успя да ми се оправи косата.

# 3
  • Мнения: 1 616
Моят провал беше с една "Парижка маска за хубост". Листо кисело зеле се налага на лицето и се стои 15-20 минути с него. Явно зелето е било по-кисело или пък кожата ми по-деликатна - не знам, но в резултат така се зачервих, че два дена ми бяха нужни, за да си възвърна нормалния цвят.

# 4
  • Мнения: 1 775
Като бях на 16 имаше период, в който от нескопосано боядисване в домашни условия с най-различни цветове приличах на персийско килимче в главата.

# 5
  • София
  • Мнения: 8 932
И при мен гафовете са свързани с косата. Първият е изрусяване в домашни условия, довело до ужасен морковен цвят.
Вторият е в резултат на желанието ми да съм къдрава. След 1 час прекаран с къдрина на косата, с ролки и под каска, след измиването си излезнах с леко вълниста коса. След първото измиване вече беше отново права. Просто косата ми е такава, много мека и права, не търпи никакви прически.

# 6
  • Мнения: 311
О и аз съм била рижава, след като се боядисах сама в цвят лешник. hahaha

# 7
  • Мнения: 3 576
С косата имам толкова много гафове, че.... добре, че ми е здрава и на всичко издържа.

Първо като ученичка повлияна от гръндж модата си бях правила зелени кичури със ...... спрей автомобилна боя. Sick
Нямаше негативни последици за косата  Laughing

Пак ученичка от гарваново черна решавам да се изрусявам. Резултата - риж корен 2см и надолу черна коса.
Още същия ден се потъмних.

Студентка - решавам да се направя на кичури и на етажи прическата.
Търся някаква препоръчана квартална фризьорка, но не й намирам салона и отивам при друг салон, който просто открих с квартала. Оскуба ми косата докато направи кичури през шапка, на моята гъста и къдрава коса, а причеката я издокара супер селска.
Оставам без пари и ревяща отивам на гости в една приятелка.
С последните ни пари купихме де що има блондор, перхидрол и амоняк, и в продължение на два дена не излязох от тях, докато не наклепахме всичко и станах порядъчно рижава.
Да не пропусна - приятелката ме подстрига на черта, т.к не можех да търпя селската прическа.
След тия два дни се появих пред гаджето и той изпадна в потрес....
 #Crazy

# 8
  • Мнения: 389
Това лято се бях боядисала в цвят карамел. Много хубаво стана, но след 3-4 месеца ми прораснаха няколко пръста корен. Решавам да изравня цвета с една тъмна боя, и то скъпа, но понеже нямам много опит, отхвърлих предупреждението, че съм в цикъл като "суеверие" и все пак се боядисах.

В момента съм 1/2 бившо карамелено кафява и 1/2 - лилава  hahaha

# 9
  • Мнения: 1 807
Аз пък за един 8-ми март, реших, че искам да съм с тен на лицето.
И като извадих кварцовата ламБа и 2 дни седя на по 1 метър разстояние от нея по 20 мин., та на 3-тия ден (8-ми) кожата ми на лицето беше не с тен а с коричка!
Направо си беше изгоряла! Ужас направо.
Като толкоз ми е бил акъла...

# 10
  • София
  • Мнения: 39 740
Най-големите гафове правя с косата си. Преди години, с коса до кръста, се бях боядисала с някакъв оцветител на Арома - огнено червено. Стресирах всичко живо по улицата. Добре, че бързо се отми. А и лилавките ми периоди за ужасни. Все още ме втриса от това лилаво Simple Smile

# 11
  • Мнения: 994
Хайде да се посмеете малко и за моя сметка,че до сега доста се позабавлявах с вашите истории.
Като бях на 16 реших, че се гримирам прекалено често и миглите ми имат нужда от подхранване newsm03 защото спиралите ги изтощавали....Та как да ги подхраня представете си  Whistling Ами ножицата и кръц-кръц ги направих едни такива правички и късички,че после докато пораснат ходих като идиот  newsm62 Това ми е най-голямата изцепка, а иначе имам в биографията си няколко криви бритона и подобни банални работи....Ех, хубави времена бяха smile3538

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Една колежка в университета черна като въглен ми каза да си сложа на лицето кисело мляко със сода за хляб за изблеване на кожата. Аз съм бяла като мляко.  Нямах търпение да се прибера у дома и да си направя чудната разкрасителна маска. Забърках нещата и хоп в/у лицето, като започна да ме щипе, да ме гори, но аз не, седя за да бъда красива   Tired Рани...рани имах на лицето. Вече ми е като обица на ухото да не си слагам в/у лицето неща, които съм ги чула от Сульо и Пульо

# 13
  • София
  • Мнения: 3 817
Бях прочела в някаква книга за разкрасяване, че е много полезно лицето да се мие с дъждовна вода. Направих го веднъж и останах доволна. Реших да повторя. Да, ама в близост до града на баба ми, където бях по това време, има завод и въздухът е много замърсен. Оказа се, че дъждът е киселинен. Лицето ми се изсуши страшно много, беше като изгоряло, станаха рани. Няколко дни не излизах от вкъщи, докато се оправя.

# 14
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
е това с дъждовната вода на Serpentine е уникално....
Аз се сетих и за гаф с облекло.....майка ми е мед.сестра и преди години, когато още са ходили с касинките, една зима си тръгнала от работа с касинката на главата и с работните чехлички.И чак в рейса усетила, че и е студено и хората я гледали странно newsm62

Общи условия

Активация на акаунт