Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Извинявам се ако има такава тема,но с търсачката нищо не намерих newsm78,бихте ли могли да ми кажете къде можем да водим децата си в това време,някъде където си има само техни детски кътчета,не се пуши и има момичета които да ги наглеждат,а аз да изпия едно кафе като бял човек SmileЗнам няколко,но все пак ако има още ще са ми от полза.Благодаря ви предварително.
Цитирай

Варна

Аз знам за Тралалеж - в Елитис и в Пикадили Парк. Коментара ми по-късно, че бебка реве
Цитирай

Варна

В Zebrano, което се намира на последния етаж на Пикадили парк, има зала за непушачи и детски кът, в който занимават децата. В Гранд-а също занимават децата, но се пуши, Барби - също се пуши, Тралалеж - не знам дали се пуши, защото ми е далеч и не съм ходила, в пицария Маестро има кът за деца, но няма кой да ги занимава...засега това се сещам.
Цитирай

Варна

Confused ''101 prikazki '' su6to no i tam se pu6i
Цитирай

Варна

И аз да допълня списъка:
-Клуб "Портокал" в Чайка /за деца над 3г., не се пуши/
-Кафето на втория етаж в МОЛ-а срещу Пикадили Младост /2лв. за неограничено време, занимават ги приятни момичета, но има и маси за пушачи
-Сладкарница "Лучано" на "Осми Приморски" /безплатно, беден кът, без каки и е доста задимено/
-Детски кът в Central Plaza до стадион "Тича" ет.4/4лв., не съм сигурна на час или неограничено време, има една стая с къщички, пързалки и играчки, влиза се през детския магазин. Кафето е от другата страна, лошото е, че не можеш да си наблюдаваш детето докато пиеш кафе. До асансьорите има масички с картинки и фигурки за оцветяване, с момичета, които ги занимават и се виждат от кафето.
-Пицария "Бънди" /безплатно, без каки и само с една къщичка и пързалка/
Цитирай

Варна

Заведение "Стелито"-детски кът с конструктури, телевизор с  филмчета и е чистичко-децата си играят, докато вие пиете кафе, в краката ви Smile но НЕ се пуши. Симпатично е и за малки рождени дни. Намира се на "Шипка"-като завието от Годзила на "Мария Луиза" от светофарите в дясно. Съвсем в началото на улицата е.
Цитирай

Greece

сладкарницата на комлекса ЯН Палах /до ХЕИ/, тази която е на втория етаж, но мисля че не приемат деца под 3 години
Цитирай

Някъде под синьото небе:))

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=240304.new;topicseen#new

тук има посочени доста места Wink
Цитирай

Благодаря ви момичета.Много ми помогнахте.  bouquet
Цитирай

Един познат сега открива такова заведение,на Владислав,до пощата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.