Къде във Варна има заведения за децата ни?

  • 2 241
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 353
Извинявам се ако има такава тема,но с търсачката нищо не намерих newsm78,бихте ли могли да ми кажете къде можем да водим децата си в това време,някъде където си има само техни детски кътчета,не се пуши и има момичета които да ги наглеждат,а аз да изпия едно кафе като бял човек Simple SmileЗнам няколко,но все пак ако има още ще са ми от полза.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 630
Аз знам за Тралалеж - в Елитис и в Пикадили Парк. Коментара ми по-късно, че бебка реве

# 2
  • Мнения: 636
В Zebrano, което се намира на последния етаж на Пикадили парк, има зала за непушачи и детски кът, в който занимават децата. В Гранд-а също занимават децата, но се пуши, Барби - също се пуши, Тралалеж - не знам дали се пуши, защото ми е далеч и не съм ходила, в пицария Маестро има кът за деца, но няма кой да ги занимава...засега това се сещам.

# 3
  • Мнения: 70
 Confused ''101 prikazki '' su6to no i tam se pu6i

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 179
И аз да допълня списъка:
-Клуб "Портокал" в Чайка /за деца над 3г., не се пуши/
-Кафето на втория етаж в МОЛ-а срещу Пикадили Младост /2лв. за неограничено време, занимават ги приятни момичета, но има и маси за пушачи
-Сладкарница "Лучано" на "Осми Приморски" /безплатно, беден кът, без каки и е доста задимено/
-Детски кът в Central Plaza до стадион "Тича" ет.4/4лв., не съм сигурна на час или неограничено време, има една стая с къщички, пързалки и играчки, влиза се през детския магазин. Кафето е от другата страна, лошото е, че не можеш да си наблюдаваш детето докато пиеш кафе. До асансьорите има масички с картинки и фигурки за оцветяване, с момичета, които ги занимават и се виждат от кафето.
-Пицария "Бънди" /безплатно, без каки и само с една къщичка и пързалка/

# 5
  • Мнения: 2 616
Заведение "Стелито"-детски кът с конструктури, телевизор с  филмчета и е чистичко-децата си играят, докато вие пиете кафе, в краката ви Simple Smile но НЕ се пуши. Симпатично е и за малки рождени дни. Намира се на "Шипка"-като завието от Годзила на "Мария Луиза" от светофарите в дясно. Съвсем в началото на улицата е.

# 6
  • Мнения: 1 372
сладкарницата на комлекса ЯН Палах /до ХЕИ/, тази която е на втория етаж, но мисля че не приемат деца под 3 години

# 7
# 8
  • Мнения: 353
Благодаря ви момичета.Много ми помогнахте.  bouquet

# 9
  • Мнения: 82
     Един познат сега открива такова заведение,на Владислав,до пощата.

Общи условия

Активация на акаунт