Мустачкитее...

  • 40 317
  • 220
  •   1
Отговори
Здравейте! Тъй като виждам, че винаги помагате на хорицата и доста често прилагам вашите съвети. Kissing Heart Не съм сигурна дали точно тука  му е мястото да питам, но надявам се да помогнете  sohappy Нали ги знаете онези забележими косъмчета над устните? Сигурна съм. Та ако можете да ми предложите нещо евтинко, което мога лесно да намеря, и да не се налага да си ги махам тез досадни мустачки, а просто да ги обезцветя, защото много започнаха да се показват.. Та ако мога да Ви помоля да не ме пращате на козметик, защото нямам нито времето, нито средствата да хайманосвам наляво и надясно   33uu БЛАГОДАРЯЯЯЯЯЯ ВИИИИИИИ!!!!!!!   Kiss  Kiss  Kiss

П.С. Предварително се извинявам, ако повтарям темата, но като търсих в нета вищо не намерих.., така че Вие сте ми последната надежда! Надявам се бързо да ми помогнете! И пак благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 775
Виждала съм жени с изсветлени мустачки - личи си и според мен не изглежда добре. Аз лично за премахване на космите над горната устна ползвам ленти за лице на Strep - има ги във всяка парфюмерия и в големите супермаркети. Отнема ми 2 минути веднъж на 2 седмици. Все пак ти си преценяваш. А иначе в ранна тийнейджърска възраст си изсветлявах космите на ръцете с кислородна вода - чувала съм, че се използва и за космите над горната устна.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
Ами тя Stitch ти е написала за лентичките за лице.
Но все пак бих те посъветвала да си отидеш на козметик,поне първите пъти.Няма да ти отнеме повече от 5 мин.
Иначе рискуваш сама да си накъсаш косъмчетата в опит да ги отскубнеш с колата маска,и от там ще зе започнат по-гадно да растат.

И аз не съм за изсветляването.А и гори кожата.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817
.....А иначе в ранна тийнейджърска възраст си изсветлявах космите на ръцете с кислородна вода - чувала съм, че се използва и за космите над горната устна.


Аз си бях изсветлила мустачките  Mr. Green , изглеждаха  Sick .Не го препоръчвам на никого. Иначе сега ги махам с конец, много бързо става и съм много доволна.

# 4
  • Мнения: 1 505
Освен,че гори кожата изсветлаването,можеш и да получиш обриви(аз имам чуствителна коja и ти казвам от опит),за козметик е най-сигурно,но аз те съветвам да си ги махаш с онези кремове за крака(мажеш постоява малко и с една 6патулка махаш космите) аз така правя,веднъж на 2 седмици.Аз съм доволна от резултата.

# 5
  • Мнения: 274
аз си купувам от магазините или аптеките лентичи, излиза много евтино (една лентичка около 0.60лв) всеки месец сама си ги премахвам. бихте ли споделили повече за метода с конеца, как става и тн.

# 6
  • Мнения: 4 435
Освен,че гори кожата изсветлаването,можеш и да получиш обриви(аз имам чуствителна коja и ти казвам от опит),за козметик е най-сигурно,но аз те съветвам да си ги махаш с онези кремове за крака(мажеш постоява малко и с една 6патулка махаш космите) аз така правя,веднъж на 2 седмици.Аз съм доволна от резултата.


Това е другото нещо,освен изсветляването,което според мене не трябва да правиш.Тези кремове са точно все едно да ги обръснеш,никога не бих ги иползвала,особено за лицето.На мене козметика ми струва 2лв.Не знам какво толкова те притеснява.Добър вариан са и лентичките,които сама да използваш в домашни условия.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Освен,че гори кожата изсветлаването,можеш и да получиш обриви(аз имам чуствителна коja и ти казвам от опит),за козметик е най-сигурно,но аз те съветвам да си ги махаш с онези кремове за крака(мажеш постоява малко и с една 6патулка махаш космите) аз така правя,веднъж на 2 седмици.Аз съм доволна от резултата.

САмо това те съветвам да не го правиш. Peace
Това е на принципа на бръсненето.Оставя корените ,+ това космите растат много по-бързо.И ще изглеждат по-дебелички.
Колата маска ги разрежда...

# 8
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
По-добре си ги махни с кола маска или лентички. Най-добре на козметик.
Не ги изсветлявай, защото си личи и е отвратително Sick
А това за депилатоар на устните ме втрещи #Crazy че то си е почти като бръснене

# 9
  • Мнения: 452
е ако са късички не мисля ,че изсветляването е отвратително - ако са дълги може би ,но ако са късички  стават незабележими и колкото повече време минава толкова повече се разреждат
незнам аз преди ги махах с лентички и кола маска съм слагала ,но ми излизаха пъпки на местата на космените фоликули - предпочитам изсветлени косъмчета пред пъпките честно да ви кажа ...а и като се махат ако са черни стават още по- дебели ,вярно е че изрусителя гори ,но изгаря и космите и те наистина се резреждат

# 10
  • Мнения: 1 505
Извинете,че съм ви втрещила,но за мен това е най-добрия метод(на мен ми пасва идеално,и понеже на български незнам как се казва ще го напиша самия крем на испански-crema depilatoria Deliplus,на него пише,че е безвреден и е даден за цялото тяло).Ползвала сам лентичките когато бях в Бг.,но разултата беше че сините ленти оставаха залепени варху мустачките ми и не се отлепваха с дни(трябваше да си претъркам кожата,за да ги майна).

# 11
  • Мнения: 1 775
...а и като се махат ако са черни стават още по- дебели ,вярно е че изрусителя гори ,но изгаря и космите и те наистина се резреждат
И с двете твърдения съм абсолютно несъгласна Naughty. Като се премахват от корен космите изтъняват. Дори понякога трудно си пробиват път до повърхността на кожата и се получават обърнати косми, но това е друг въпрос. А според теб изсветляването как ги разрежда като не засяга корените по никакъв начин - за това не мога да намеря логично обяснение?

# 12
  • Мнения: 1 179
Аз лично освен на главата други косми не търпя по себе си и честно казано дали ще са изсветлени или не все си личат и на мен ми е грозно  Sick. Аз лично ползвам или лентичките на Стреп или пинсета.

# 13
  • Мнения: 4 435
но разултата беше че сините ленти оставаха залепени варху мустачките ми и не се отлепваха с дни(трябваше да си претъркам кожата,за да ги майна).


Това което остава от лентичките се маха със специалните кърпички които са в кутията.Ако евентуално са ти свършили става с бебешко олио,примерно на Джонсън.

# 14
  • Мнения: 389
Да си вметна и аз въпроса - към тези, които ползват лентички - има ли някой с бенка над устната, как процедирате там? Моята е мъничка, но ме е страх, че от дърпане с кола маска може да направя някоя беля .... Опитвам се да я заобикалям, но по нея остават косъмчета  Tired

Общи условия

Активация на акаунт